Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális fiúk melyik dimenzi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális fiúk melyik dimenzióban/bolygón laknak? Esetleg valaki elvezetne oda? :D

Figyelt kérdés

Vagy akár elő is bújhatnának a kis huncutok :D Kerestük mi már őket eleget :D

L


2016. okt. 26. 20:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%
Oké, az előttem szóló prímán lefestett egy tucatnyi jó tulajdonságot. Szerintem csak annyi maradt ki belőle hogy mindezek mellé még nézzen is ki úgy a férfi mint egy félisten. Valahogy így képzelhetik a mai nők a "normális" pasikat :D
2016. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Igen, igen, köszönöm hogy kijavítottad a hibámat. Ezt valóban elfelejtettem leírni. De persze úgysem ismerik be a hölgyek, de nem is kell. A statisztika nem hazudik.
2016. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ezeket a feminista fas szopőkat
2016. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Itt vagyok😱😂
2016. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

No, és melyik játszótérre száműzeted magad?:D

Mondanám, hogy normális vagyok, de valamiért minden ember azt mondja nekem, hogy idézem: "Te nem vagy normális!"

Nem is értem őket...

De azért tehetnél egy próbát:P

2016. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

A szomszéd játszótérre költöztem :D

És megtaláltam életem szerelmét :D Kb. 3 éves. :D

Nem baj az a ,,pár" év korkülönbség :D

Hol próbálkozzak? :P

2016. okt. 30. 19:14
 27/29 anonim ***** válasza:

Túl sok van... vagyis volt, ebből lettek a páfakecik :D


Szóval aki régen "normális" volt, az már ma egy senki :)


Én normálisnak tartom magam, sok mindent csinálok, amit mások nem annyira...


Én menőnek tartom magam, bár ez csak magánvélemény ahogy elnézem, a mai lányok többsége azokra bukik, akiknek a haja hasonlít egy hagymára :\


16/F

2016. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, most, hogy már nem nézed a válaszokat megírom, hogy nálam nyugodtan probálkozhatsz:P
2016. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Ezt benézted kedves előző :D

Miért próbálkoznék? :D

2016. nov. 20. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!