Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha igy viselkedek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha igy viselkedek a kiszemeltemmel?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy fiú akkor általában levegőnek nézem vagy ha mégis muszáj vele kommunikáljak elég flegma vagyok, csak azért hogy elnyomjam a saját érzéseim. Ez nagyon gáz?mert én ezt nagyon nem érzem normálisnak

15/l


2016. nov. 6. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt maradnak magányosak a normális fiuk
2016. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem gáz, miért lenne az?

Azt csinálsz amit akarsz, viszont ha nem érzed normálisnak akkor válaszolok őszintén.

Szerintem egészen beteges, mármint volt egy ilyen sztori barátommal még ebben az évben...éppen, hogy túlélte de mindegy is mert nem ide tartozik.


Johnny Cash nagy slágere a Hurt, meg a klip is elég klassz hozzá, vagyis azzal a legjobb.

Na szóval nézd meg, 15 éves vagy még változhatsz.

De ha esetleg az életed egy komolyabb pontján elüldözöd majd azt akit láthatóan neked teremtett az ég, akkor esetleg úgy végzed mint manapság nagyon-nagyon sok lány, hogy magad maradsz.

Érted?

Tegnap még én is 15 voltam, tisztán emlékszem, ma 21 vagyok és holnap meghalok-mert ilyen rövid minden.

Ha pedig elnyomod az érzéseid, elnyomod az egyetlen dolgot ami túlmutat időn, ezen a rövid életünkön.

A tárgyaid nem lesznek veled ezután a kis kitérő élet után, a szerelmed igen.

Ébreszd fel az érzéseid, legyél bátor!

Légy olyan mint Rey!

2016. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen az. De ha te is érzed, akkor nincs nagy baj próbálj ezen változtatni.
2016. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!