Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha már depressziós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már depressziós vagyok a barátnő és szeretethiány miatt?

Figyelt kérdés
19 éves lettem de meg senkim sem volt, vagyis semmit nem is éltem még át. Sajnos ez már a rögeszmémmé vált, hogy évek óta nem találok egy olyan lányt akinek bejovok (es aki persze nekem is) es szeretne engem. Tudom nem vagyok még lekesve semmiről de annyira hiányzik, hogy mar teljesen beteg lettem, mindig rossz kedvem van ha megis jó akkor is eszembe jut ez az egész, nincs étvágyam sem, mar a szüleim is észrevették, hogy nem ugy nézek ki mint máskor, nem megy a tanulás sem. Apropó kinézet mások szerint jól nézek ki, drága ruhákba járok (arra célzok, hogy adok magamra ilyen téren is) magasságom is megvan (188 cm). Képet is kuldhetek annak aki ker privát üzenetben, hátha tud valamit mondani. A kezdeményezésről pedig annyit, hogy egyszerűen nem merek egy idegen vagy kevésbé ismeretlen lányhoz csak ugy odamenni es beszélgetni mert tudom, hogy van nálam jobb, elég félős vagyok ezek után főleg, hogy az utóbbi lányoknak akik tetszettek es normálisak voltak nem valószínű, hogy en kellettem. Utcán megnéznek többször is, de nyilván nekem kellene kezdeményezni. Egyre rosszabb ami biztosan kiüt az egész jellememre. Tudom, ennyiből nem lehet megállapítani, de mar tényleg nem tudom mit tegyek, volt, hogy sírtam is. Mit kellene tennem?

2016. nov. 9. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol? Nem kell félni ,legalább akkor tudni fogod mi a pálya. Valahogy el kell kezdeni . Bátorság!
2016. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbizalmad, és jó kisugárzásod. Pl szólíts le egy csajt és ha elkezdesz dadogni akkor mondd hogy fázol és hát jó lenne egy jó kis frissítő ölelés mondjuk attól a csajtól akinek ezt mondod. Tudom, ez kicsit béna volt de most rögtönöztem. A lényeg hogy legyél kreatív és néha vicces a leszólításoknál. Engedd el magad ilyenkor, de azért ne ess össze :D
2016. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában van egy csomó hasznos válasz. Olvasd el őket, sok fiatalnak van hasonló problémája. Véleményem szerint nagyon kevés az önbizalmad .Ezt csak te magad tudod megváltoztatni. Sok szerencsét!
2016. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felek lepni, nem tudom. nem megy, mitől? talán az ismeretlen miatt vagy, hogy nem jön ossze mint ahogy eddig sem, az önbizalomhianyra vezethető vissza ez a gyávaság.
2016. nov. 9. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet:)
2016. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ha írsz.
2016. nov. 10. 17:40
 7/8 anonim válasza:

Hol laksz?

Küldesz kèpet?

18/l

2016. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Küldök igen, ha írsz üzenetet
2016. nov. 17. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!