Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós lennék? Már nem...

Depressziós lennék? Már nem bírom. :' (

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Teljesen magányos vagyok, szeretet hiányom van, nincsenek barátaim, nincs senkim, szinte senki sem foglalkozik velem.. Nem kapok az élettől semmi jót sem, nincs értelme az életemnek, rakás szar az egész.

Barátnőm sincs, sosem volt még.. Senkitől sem kapok egy ölelést, pedig minden vágyam..Nem értem mi lehet velem a baj.

Monoton hétköznapok, hétvégék..

Ha nem vagyok suliban, egész nap a gép előtt ülök, zenét hallgatom, játszok. (Ha éppen nem edzek..) Ebből kiindulva nem egy irtó ronda srácnak kell elképzelni..

Egyszerűen már egy szomorú zene, vagy film képes "megsiratni", igaz hogy nem nevezhető sírásnak, pedig nagyon jo lenne ha tudnék, de az sem megy..

Sokszor vágom magam, szégyellem is nagyon.. Ez nem én vagyok.

Csomószor megfordul a fejemben az öngyilkosság, de egyszerűen arra sem vagyok képes.. Gondolva a szüleimre, na meg a félelem..

Kicsit össze-vissza írtam, csak irtam a gondolataimat..:')



2015. nov. 2. 21:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Mért érzed úgy, hogy a szüleidtől nem kapsz szeretete? Egymást is marják? Szerezz akkor az osztályból, vagy edzésen barátokat. Leírtad, hogy nem vagy irtó ronda, mért nem ismerkedsz lányokkal? Próbálj hobbit találni és kezdj el gondolkodni mit akarsz kezdeni az életeddel, mert ha nem önfejleszted magad, akkor nem fog semmi változni, csak rosszabb lesz. Ha a szüleid ebben nem partnerek, magadnak kell építened a jövődet és kitalálni mit is akarsz.
2015. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Nem, nem marják egymást, Hál' Istennek, az hiányozna még.. :')

Edzés, itthon edzem, ismerkedés nem megy, egyszerűen nem..

2015. nov. 2. 21:39
 3/49 anonim ***** válasza:
Igen, ez klasszikus depressziónak néz ki.
2015. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 hannaxx válasza:
Ha gondolod írhatsz privit, ha szeretnél valakivel beszélgetni 17L
2015. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Szokasos 100x szöveg nem vagyok ronda de mégse volt még bnőm miért?
2015. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Illetve töled kérdezem kérdező?
2015. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Mert én nem olyan vagyok mint az átlag emberek, teljesen más, csendes, visszahúzódó vagyok, és nem megy valahogy a lányokkal való ismerkedés, már alapból bennem van a sok kritika, ami megmaradt bennem, és ebből kiindulva semmi esélyt sem látok rá..

Egyedül egy személy van, illetve lenne, nyilván lehetetlen, máshol lakik..

2015. nov. 2. 21:52
 8/49 A kérdező kommentje:

21:47

Jól hangzik.. :')

2015. nov. 2. 21:54
 9/49 opened paradise ***** válasza:

Suliban nincs senki? És ahol edzel?

Valami szakkör?

2015. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Suliban egyszerűen olyan "barátok" vannak, akik ha suliban vagyok, akkor vannak, amint kilépek a suliból megszűnik ez a dolog, sajnos őket sem nevezném barátnak..

Itthon edzem, nem járok el sehova.

2015. nov. 2. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!