Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak ha nekem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha nekem a szemuveges, pattanasos lanyok jonnek be?

Figyelt kérdés
Ez mindenki szerint tok cikii.De en ilyen agyok kit tegyek?
2016. nov. 13. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülnöd kéne! :D

Ha neked ezek jönnek be, akkor több esélyed van náluk, mivel szegények nem válogathatnak annyira, mert nem sok fiúnak jönnek be az ilyesmi lányok.

Nekem nem a pattanásos lányok jönnek be, de én szivesebben járnék egy "átlag" csajjal mint egy "átlagfeletti"vel.

Szerencsés vagy :)

2016. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csajozzunk együtt, nekem is ők jönnek be. :)

(Esetleg ha van itt ilyen lány, írhat. ^^)

2016. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 hany eves vagy?
2016. nov. 13. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyet mêg nem hallottam.
2016. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

SRÁCOK NE HAGYJUK AMGUNKAT BECSAPNI


[link]


Ezért ajánlott nem vakolatos lányt felszedni ._. kitudja mennyi ilyen fost rakott magára, ahelyett, hogy bőrgyógyászhot elmenne, összekenni magát ezzel a megtévesztésért és még a helyzeten is ront!! LE A VAKOLATTAL!! FÉRFI SZABADSÁG!! TÚL NAGY A MEGOSZTOTTSÁG!! ÉLJEN TRUMP! DONALD! DONALD! DONALD!

2016. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Haver, te mit szívtál? Jól vagy? :D
2016. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ők jönnek be de nem találok ilyen lanyt :C :D

#5 meg troll:DD

2016. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: Akkora egy kamu -hogy is mondta Trump- "pussy" vagy ,hogy az már nekem fáj.

De komolyan ,ekkora kamu szarságot. A linkbe nem arról van szó ,hogy a lány bőrét tönkre tette a smink ,hanem épp ellenkezőleg...

Ekkora kamut. Tuti ,hogy nem vagy fiú. Csak egy feminista szellemiségű besokkalt szeműveges-pattanásos lányka. Ennyi.

Egyébként meg a te Donaldod egy szexista emberke. Mondjuk ez az egyetlen dolog ,amit bírok benne ,mert rohadt szórakoztató. :DD


#FDT

#Puto


Ami azt illeti nekem is bejönnek az ilyen csajok ,de feleségemnek/hosszú távú kapcsolatra barátnőmnek egy olyan kisebbségi komplexussal élő egyedet ,mint az 5-ös tuti nem. Engem kikészítene. És nincs kedvem szórakozni az ilyenekkel.

2016. nov. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szemüveges vagyok, bár nincs olyan sok pattanásom :D

15/L

2016. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!