Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek közül melyik tartozik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül melyik tartozik az idegesítő tulajdonságok közé? 14/f

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Tudom, hogy még fiatal vagyok és nem is feltétlenül azért kérdezem, mert mindenképpen kapcsolatot szeretnék találni, még úgyis ráérek. Csak a napokban egy lánynál próbálkoztam és visszautasított, de nem igazán tudom, hogy miért. Valami olyat mondott, hogy szerinte túl furcsa dolgok érdekelnek és ezek túlságosan dedósok.

Röviden annyi, hogy néha sokat beszélek, de a legtöbbször jobban szeretem csak hallgatni a másik felet, meg nem is szeretek nagyon közbeszólni. Azért azt sem szeretem, ha nem hagynak szóhoz jutni. Nagy anime rajongó vagyok, de azért nem egész nap nézem, csak sokszor nem tudok vele leállni :D Sokat szoktam olvasni, állítólag nagyon művészi is vagyok, így viszonylag sokat rajzolok fejből is, meg úgyis, hogy nézem valahonnan és már vannak elképzeléseim a jövővel kapcsolatban. Bár lehet változni fog addig, de mindenesetre kitartok emellett az elképzelésem mellett. Nagy állatimádó vagyok, van egy kutyám és előszeretettel próbálok róla élethű képeket rajzolni :D Csak nem mindig jön össze, még sokat kell gyakorolnom. Kicsit félénk is vagyok, meg kicsit csendesebb, de nem úgy kell elképzelni, hogy egyáltalán nem szólalok meg, csak nehezen oldódom társaságban és csak akkor merek többet beszélni, ha jobban ismerem a körülöttem lévő embereket.

Szeretek utazni és fényképezni is, de még kezdő vagyok benne. Szívesen vagyok a természetben, bár nem lakom túl nagy városban, mégis jobban szeretek olyan helyekre járkálni, ahol nincs sok ember.

Lehet az idegesítő lehet, hogy sokat mosolygok (volt aki azt mondta, hogy zavarja). Illetve ha valaki beszól, akkor elég csúnyán szoktam visszaszólni. Van, amikor hamar megsértődök, meg egy idő után sokat kezdek el beszélni. Elmondom a véleményemet is akár tetszik, akár nem. Ha magamba folyton a véleményem csak magannak teszek rosszat.


Nagyjából ennyi. Tudom, csak úgy ismer meg az ember, hogy beszél velem, de próbáltam magam a lehető legjobban jellemezni, hogy kb meg lehessen tippelni, hogy ezek közül melyik számít idegesítőnek.


2016. dec. 6. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Te.
2016. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első ez ütött mint a papa házija😂
2016. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján nem talállak idegesítőnek.
2016. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem idegesítő... Talan idegesítő lehet a vélemény kifejtes.. HA ez nem ugy történik h bla bla bla szerintem ez igy van szerinted? Hanem valahogy igy.. Bla bla bla ezt ezert azt azert pont ez igy van ahogy mondom es kesz.. Remelem erted h mire gondolok.. Tehat az idegesítő ha a masik félnek nem lehet véleménye ha meg meg is elmodja akk vitazol vele.. De ez csak egy példa nem ismerlek nem tudom h mi van ilyenkor.. Az animes dolog is lehet idegesítő.. H mondod h neha nem tudsz le alni vele.. Mert uralkodni kell ezen.. De nem vagyok nem tudom ezt se.. 😂 ennyi szerintem.. 14/l
2016. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te idegesítő vagy akkor én is XD Olyan vagyok,mint te csak az ellenkező nem tagja, kivéve, hogy én nem mondom ki amit gondolok. Nem találom idegesítőnek egyetlen tulajdonságodat sem. :) 14/L
2017. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!