Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Még nem volt pasim, de nagyon sokszor voltam szerelmes, ovis korom óta mindig meg vagyok valakiért bolondulva.. Éreztétek már úgy, hogy soha nem lesz senki az életbe aki szeret, aki szépnek tart, aki átölel.. :( úgy érzem nekem soha nem lesz ilyen, pedig olyan régóta vágyom rá:/ nagyon romantikus alkat vagyok, szeretek beszélni a szerelemről, hallgatni más lányokat a fiúikról.. 16/L

2016. dec. 11. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert én fordítva működöm és taszítanak az emberek, mindent egyedül teszek és nem is igazán hiányzik senki, így csak megszabadulsz attól a sok hülyeségtől, amit amúgy rádnyomnának, persze ez csak egy vélemény, lehet más meg máshogyan gondolja :D de soha nem is volt senkim és nem is kellett, fiú se és lány se.

17f

2016. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha csak én fiú vagyok C:
2016. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most is ezt érzem... De valahogy beletörődök hogy nekem soha nem lesz senkim.

16/F

2016. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt érzem. De hiszem, hogy majd találkozom egy olyan sráccal aki úgy szeret ahogy vagyok! :)
2016. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Egy ork ***** válasza:

Teljesen ugyanígy érzek, hogy nekem senkim sem lesz az életben, de mondjuk én már beletörődtem. Nem fogom magamat azért gyötörni. Mondjuk, én ritkán leszek szerelmes, egész életemben 2x tápláltam erős érzelmeket más lány iránt, az egyik lekoptatott, a másik meg pont aktuális, és szerzett magának pasit... Imádnivaló, nem?

18/F

2016. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet, és nagyon rossz érzés, hogy minden lány csak elmegy mellettem és semminek néz :(

15/F

2017. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen 17/L
2017. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, de egy kapcsolanak nem csak rózsás oldala van. Ezt láthatod a környezetedben is és én tapasztalatból mondom.

18/L

2017. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!