Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy 14 éves lány én 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 éves lány én 17 vagyok fiú. Sokat csetelünk gyakorlatilag 24 órában kapcsolatban vagyunk. Szeretném eloben is jobban megismerni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom hát mondd meg neki h szívesen találkoznál vele. Ilyen egyszerű. Aztán vagy elutasít vagy nem.
2016. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Cső,tali?"
2016. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fhritp
2016. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

fhritp?? mivan xdd

egyébként szoktunk telefonon is beszelni

csak félek h friendzoneolt...

2016. dec. 19. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:

félsz, hogy mit csinál?

Magyarul esetleg?

Mi lenne ha megkérdeznéd, akar-e veled találkozni? Tudom ez nehéz dolog, mert beszélni kell és nem elég a "cső, mizu, vok" duma, de érdemes megpróbálni.

2016. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és milyen témáról érdemes beszélni h elkerüljük a kínos csendeket?

köszi a sok választ :)

2016. dec. 19. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A vadgalamb-tenyésztés mindig hálás téma. Angelina Jolie fogyókúrája, a Mars expedíció, se.ggből szájba szereti-e, Pokémon go, melyik a jobb telefon: hüvely, vagy ájfon, mennyit fogyott Tóth Vera, miért festeti a szakállát a gáspár gyerek. Hasonló magasröptű témák.
2016. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha mar telefonon is beszelgettetek es ott nem volt kinos csend akkor eloben sem lesz. Akkor lenne eselye kinos csendnek ha csak cseten beszeltetek volna.

De amugy celszeru olyan dolgokrol beszelni amit mindketten szerettek,de az ugyis fog magatol jonni, lehet elmentek setalni, es lattok egy galambot es arrol fogtok beszelni :DD szoval igy elore nem lehet felkeszulni hogy mirol beszelgessetek, ha egy hullamhosszon vagytok akkor minden rendben lesz:)

2016. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!