Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyakorlatilag elcsábított egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag elcsábított egy lány akinek barátja van. Az illető megtudta és fenyeget. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag elcsábított egy lány akinek barátja is van. Tényleg ő kezdeményezett folyamatosan. Azt mondja h már kiábrándult belőle és csak anyagi okok miatt van vele, mivel közös albérletet fizetnek. És most ne hátráljak meg, mert már csak idő kérdése és szakítani fog vele.

Persze nekem sem kellett sok unszolás, mert eddig még soha nem sikerült barátnőt találnom, de már elviselhetetlenül hiányzott valaki az életemből.

Lényeg hogy az illető a minap beleolvasott a levelezésünkbe és megtudott mindent. Erre eltiltott tőle plusz fenyegető levelet írt nekem Facebookon.

Ti most mit tennétek?


2016. márc. 12. 17:16
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én hanyagolnám ezt a nőt elég erősen.
2016. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hagynám a fenébe. Ez a nő szánalmas. Még ha összejönne veled, neked tényleg egy ilyen kéne?

Aki majd lelép egy 3.-al, akinek esetleg több a pénze?

Nem lennél kivétel.

Vagy csak csalna fűvel-fával. Egyik sem jobb.

Én elkerülném, mondom ezt nőként.

2016. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Felejtsd el.
2016. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VirágésBence ***** válasza:
Tudtad, hogy mit kockáztatsz ha ezzel a nővel kezdesz, hát akkor tessék itt van az eredménye.
2016. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudtad hogy van barátja, ne lepődj meg. Aki rosz helyre dugdossa amilye van, annak levágják...
2016. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Semmi dugdosás nem történt odáig nem mentünk el, mondjuk ez inkább rajtam múlott.

És ha annyiba hagyom az nem számít gyávaságnak?

Valamint inkább törődjek bele hogy örökre barátnő nélkül maradok?

2016. márc. 12. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem gyávaság, ha inkább hagyod mert fenyegetőzik a pasija akiről semmit nem tudsz. Gondolom nem hiányzik neked egy rendőrségi ügy vagy több hónap lábadozás a kórházban.

Szóval nem gyáva vagy, ha inkább hagyod, hanem ésszerű.

2016. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám magam. Hanem harcolnék, de ez én vagyok.
2016. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:
Szerintem meg ne a pasival foglalkozz... ha kell a nő, akkor hajrá!
2016. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!