Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálhatnék? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szoval van egy 17 éves lány akivel egy suliba járunk és nekem nagyon szimpatikus de valahogy nem merek felé közelíteni(volt már olyan hogy leszólítottam lányokat de ő olyan más).

Nem vagyok csúnya gyerek de nem is az a tipikus srac akitol olvadoznak a csajok(olyan atlagos)16 éves,185cm magas,kicsit sportosabb


2016. dec. 19. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni de manapság aki csak átlagos kinézetű és mellé nem gazdag, azzal senki nem áll szóba, szóval ne fűzz hozzá sok reményt. De azért megpróbálhatod sokat nem vesztesz vele.
2016. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na 1-es te aztán tudsz bátorítani. Hát senki nem hisz a csodákban? Igenis csak menj hozzá oda. Ne félj tőle. Biztos h nem fog megenni. És ezt nem gúnyból mondtam.
2016. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél, Tökös. ennyi. kezdj el vele beszélgetni. a határozott faszikra felfigyelnek a lányok. senkinek se töketlen szerencsecsomag. légy bátor :)
2016. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!