Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy depressziós lánnyal?

Figyelt kérdés

Elkezdenétek ismerkedni egy depresszióssal? Küzdenétek a szerelméért?

Nem arról van szó, hogy csak rossz kedv meg nyafog, orvoshoz jár.



2016. dec. 28. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

Nem jönnék össze ilyen fiúval mert általában a depressziósokra jellemző az érzelmi zsarolás tehát egy ilyen kapcsolatból nehéz lenne kiszállni mert a fejedhez vágná hogy "megölöm magam ha elhagysz'. Meg hát egy ilyen embernél nagy a féltékenykedés meg az önsajnálat.


Nyilván ha látnám hogy kezelteti magát meg hogy próbálkozik meggyógyulni akkor máshogy látnám de a legtöbb depressziós ,legalábbis akikkel nekem van tapasztalatom nem látják a kiutat.

2016. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. dec. 28. 20:00
 13/21 anonim ***** válasza:
Segítenék neki.Miért vagy depressziós?Ha gondolod írd meg privátban!
2016. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem. rájöttem hogy nem vagyok világmegváltó jótevő, így kizárt
2016. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én igen :D Segítenék neki kigyógyulni.
2016. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát attól függ.azért nem szeretném,ha kiugrana a negyedikről mikor elmegy a mixünk.
2016. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az elején szögezzük le: egy párkapcsolatban nem küzdeni akarok, hanem szeretni. Természetesen akibe szerelmes vagyok, azért mindent megteszek, de elvárom, hogy aki szeret, az magamért szeressen, és ne holmi "küzdelemért".


A kérdésre pedig a válasz: maga a betegség nem akadálya annak, hogy összejöjjek vele.

A szedett gyógyszerek típusa viszont lehet hátráltató tényező. Sokat tudok az ott használt szerekről, és tudom, meg látni is volt már alkalmam, hogy milyen brutális személyiségtorzulásokat tud okozni a legtöbb antidepresszáns meg antipszichotikum.

2016. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"általában a depressziósokra jellemző az érzelmi zsarolás"

Láthatóan lövésed sincs, hogy mi az a depresszió.

2016. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Attól függ, hogy mennyire lehet vele beszélgetni, eljárni ide-oda. Ha beleszeretnék, persze, hogy akarnám.

2016. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én igen.

Ha egy lány tetszik, akkor nem érdekel, hogy milyen akár depressziós, akár bármi más, én megküzdenék érte.

2017. jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!