Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Lányok! Ti összejönnétek egy depressziós sráccal? (többi a kérdésre kattintva)

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok.

Gyógyszert is szedek.

Nem vagyok az a sajnáltatós, mindig sírós fajta, de néha kicsorran egy-egy könnycsepp.


Próbálom pozitívan látni a világot.


Írnátok pár sort?

Személyes tapasztalatot, véleményt.


Privát üzeneteket szívesebben fogadom.


Köszönöm.


2013. nov. 5. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyon sokan azok, csak nem mennek vele orvoshoz. De attól még depressziósak, vagy egyéb mentális betegségben szenvednek.

2. Nagyon sok ember szed gyógyszert. Van, aki szívritmuszavarra, van, aki magas vérnyomásra, van, aki cukorbetegségre, van, aki allergiára, és van, aki depresszióra.

3. Mindenki, aki nem érzéketlen tuskó, adott esetben szokott sírni.


Ennyi.

De azért lehetőleg az első randit ne úgy nyisd, hogy "depressziós vagyok, járunk?"

2013. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem lány vagyok, de van egy tanácsom azért. A lehető legrosszab csajozási módszer, ha empátiát akarsz kiváltani. Rá fogol te kefélni és azt fogod hinni milyen érzéketlenek a lányok :DD


Pedig nem.

Amit érdemes kiváltani, és erre ösztökélni magad, törekedni, ha csajozni akarsz vagy barátnőt akkor is:


- megnevetted a lányt (iróniával, szókinccsel)

- kíváncsivá teszed a lányt (titokzatossággal)

- felizgatod a lányt (fentiek egyvelegével :DDD)

- bizalmat sugározol a lánynak (te őt meghallgatod és figyelsz is rá, (nem te sopánkodsz, azt max a lányok tehetik, ha akarják, de ha túlzott empátiát mutatsz, rászbhatsz és csak cimbi leszel, tehát érdemes kicsit kigúnyolni, de csak úgy, hogy azért ne sértsd meg))


Több most hirtelen nem jut eszembe, de biztos van még, legyél kreatív


Amit viszont tutira nem érdemes:

- empátia kiváltás (sopánkodással)

- felkefélés (együgyüséggel)(bár...:D ez merész, mert ezt lehet tetetni is és úgy meg más :DDD)

- undorodás (gusztustalankodással)

- megijesztés (valid fenyegetéssel)

- szomorúság okozás (tahósággal)


27/Érzéketlen tuskó f

2013. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!