Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek én voltam a bunkó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én voltam a bunkó vagy a csak?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy csajt akit elhívtam volna randira 4 nap ismeretség után randira,amire a lány mindig azt válaszolta h nem tudja h mikor ér rá meg h először jobban meg akar ismerni utána találkozni. Kértem képeket tőle nagyon sokszor mindig ígérgette h küld de sokszor nem küldött és ebből is volt vitánk h ő nagyon elfoglalt és nem ér rá mindig a gép előtt ülni és velem foglalkozni. Még mindig ment valahova ami engem idegesített h nem nagyon beszéltünk.Aztán a találkozás abbamaradt. Elkezdtem intimebb témákról kérdezni h lefeküdne-e velem vagy megfoghatom-e a seggét. Ő azt válaszolta rá hogy még nem tudja. Aztán felmerült a találkozás gondolata megbeszéltünk egy tálkát de mindig közbejött valami és a találkát vagy 6-szor le mellett mondanom ami miatt a csak meg hisztizett h miért nem szánok rá az életemből 1 órát.

2016. dec. 28. 23:04
 1/7 okosóra ***** válasza:
69%
Hat figylej szerintem a csaj egy bunko p*csa
2016. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
A csaj csak szórakozik veled. Legjobb, ha hagyod.
2016. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak szimplán ég és föld vagyunk, de ki a fas*om kérdez olyat, hogy lefednél velem? megfoghatom a segged?

Ez olyan szinten gyerekes és siralmas, hogy olvasni is rossz, de azért a tinik nagy része már felnőtt és szeretkezni (vagy ahaogy itt mondják du*ni) akar, mert hogy milyen felnőttek meg érettek, hol ott az értelmi szintetek itt állt meg, a pávián segge alatt..


1. Egy lánynak vagy nőnek nem úgy kell udvarolni, hogy megkérdezed megfoghatod-e a seggét pláne nem 4 nap ismeretség után.

2. 4 napja ismered mit vársz tőle?



Szerintem mindaketten elég gyérek vagytok, ha nő lennék annyi tartás lenne bennem, hogy egy ilyen kérdésre az illetőt jól pofán verem, hát anyád nem tanította meg, hogy kell egy nőt elcsábítani?? Nekem sem, mivel nem volt mégis tudom minden kis apró fortélyát... A legfontosabb az mindig a kimondott szavak, mivel azoknak van a legnagyobb súlya (fizikusok vitáiba nem akarok bocsátkozni, szóval tömege) a kimondott szavak alapján ítélik meg az embert, a másik meg a tettek, ilyen szavak mellett meg ilyen tettekkel te egyáltalán férfinak mered magadat hívni?? vagy mi vagy te egyáltalán??

A másik meg neki állsz itt sírni mint egy kislány és keresed azon szűklátó körű emberek társaságát akik itt igazat fognak neked adni? megmondom kerekperec őszintén, szánalas vagy és a próbálozásod is az volt!!!

17f


(hibákért bocs, most indultam aludni menni, csak gondoltam még ide írok, jóéjt mindenkinek, aki olvassa)

2016. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van.

Ember...megkérdezed tőle, hogy megfoghatod-e a seggét?

Egy normális nő ilyenkor elküld a tudod hova.

2016. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Véleményem szerint mind2-én bunkók voltatok. A lány az ígérgetés miatt. Te még azért mert ilyen kérdéseket tettél fel neki és hogy lemondtad a találkozót az utolsó pillanatokban. Mégis mit vártál? Azt hogy 4 napnyi ismeretség után elmegy veled randizni főleg úgy hogy csak le akartad volna taperolni? Én a lány helyében már rég elküldtelek volna a fenébe. Megkérdezhetem hány éves vagy? Érettségileg nem lehetsz több 14-nél meg a csajozási szokásaid is elég kezdetlegesek. Ja és még így utoljára megjegyzem NEM Facebook-on kell csajozni hanem a való életben. Üdv. 17/F
2016. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok 😔
2016. dec. 28. 23:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat teso...mind a kette sik hulyeek vagytok az fix.
2016. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!