Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta a barátom megvette a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a barátom megvette a ps4-et elhanyagol. Szerintetek már nem vagyok olyan fontos neki, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Nem az a baj, hogy játszik, mert szeretem én is, csak egyfolytában azt nyomja. Ha ott vagyok akkor is, és hiába mondtam neki, hogy ez zavar, nem foglalkozik vele. Facebookon is eltűnik 3-4 órára. Sok idő mire visszaír. Ha ott vagyok alig szól hozzám.. Rossz nagyon. :(

2016. dec. 29. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csokokgatom en a seggedet ha a baratod ugy is telibeszar:D amugy a kor csak allapot, intelligencia ne no vele egyutt ez abbol is latszik hogy felnott ember letedre gyk-n kersz a TINI PARKAPCSOLATOK temakorben tanacsot.:D es bocsika, de te szoltal be amikor nem is neked irtam a kommentemet. Es sajnos muszaj kinosan mosolyognom rajtad, hogy annyi ver nincs a pucadban, hogy oda allj ele es megmondd ez igy nem mehet tovabb, nem inkabb tiniktol kersz tanacsokat...nevetek rajtad igen, mert ennyire eletkeptelen vagy. Ja es mellesleg nagyon okosnak probaltal tunni de 19.-en kezdodo vizsgaidoszakomban nehezen fer bele az osszes vizsga 24e elott. De te megint nagyon okosnak probaltal tunni. Nem is eri meg nekem ezt ragozni, igy is van eleg bajod...
2016. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az hogy ide írtam be az véletlen, na m1.

Okoskodni te próbálsz és még szövegértési problémákkal is küzdesz.

Aztán nagyon tanulhatsz ha ide írkálsz.:D

2016. dec. 29. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!