Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szórakozóhelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szórakozóhelyeken való ismerkedésről? Van itt olyan, akinek komoly kapcsolata lett belőle?

Figyelt kérdés
18 év fölöttiek válaszát várom!
2012. dec. 22. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem még sosem jött össze,max egy randi,

de ott a normálisabb csajok is furcsák,kijelentik,hogy ök szorakozohelyen nem ismerkednek, vagy van barátjuk,

a bunkobbak meg olyanok,hogy odamész,normálisan köszönsz,bemutatkozol és elforditja a fejét,még csak azt sem mondja szia...na azt mondják nöt nem illik megütni,de az ilyen bunkokat ott helyben pofán vágnám,és nem egy ilyenbe futottam bele sajnos

2012. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetemi bulikban, ahol kb mindenki ismer mindenkit abból lehet, de ilyen pesti bulikban mint morrison stb. elég ritkán, ismerkedtem én is ott pasikkal, az egyikkel lett randi és több is, de pár hónap után kiderült h még vannak még barátnői...
2012. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 komoly kapcsolatom is volt ilyen. 4-5 évig tartottak. Azóta is átkozom az a két bulit, bárcsak inkább talajrészegre ittam volna magam csajozás helyett..
2012. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ez szép válasz volt! :D Én sem hiszek ezekben!Próbálkozás mindig van,de nem visz rá a lélek,h belemenjek ,ilyen dolgokba... Barátnőim viszont szerintem már jobban unják nálam,h egyedül vagyok és rendszerint leh*lyéznek,h:"látod ez is jó pasi volt és már megint elhatottad" stb.! De legalább,akkor nem csak én gondolom azt,h szórakozóhelyre bulizni kell járnia az embernek,nem pedig pasizni! :)
2012. dec. 22. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Az a baj, hogy a szerelem nem válogat, ha épp egy szórakozóhelyen ér utol, akkor nincs mit tenni :D

És mondjuk nincs kizárva, hogy jól sül el az ilyesmi, de én mindkét csajjal nagyon-nagyon ráb-sztam..

2012. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok az a hirtelen nagy szerelembe eső nyálas nőszemély,hátha nem!
2012. dec. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!