Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk ti szívesen ismerkednétek...

Fiúk ti szívesen ismerkednétek meg olyan lánnyal, aki amerikai focit néz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha a new york rats a kedvenc csapata, akkor kizárt


(ui: semleges, volt barátnőm aki packers rajongó volt, vele együtt néztünk meccseket, volt, aki olvasott, amíg én néztem, mert nem érdekelte, de mindkettőjük okos, csinos, humoros lány volt, ami igazán fontos!)

2016. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogy ha ez alap járaton egy oltás akart lenni a new yorki csapatok felé, akkor oké. Azért remélem tudod, hogy new york jets és new york giants van
2016. ápr. 17. 20:28
 3/16 anonim ***** válasza:
szia, lemaradt a smiley, de a Rats a Jets gúnyos beceneve, egyébként nem szeretem a trahs talkot alapjában véve, nincsenek amerikai gyökereim, hogy utáljam bármelyik csapatot, szóval elnézést, ha netán pont Jets rajongó lennél.
2016. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megnyugtatlak, nem new yorki csapatnak szurkolok. :)
2016. ápr. 17. 20:36
 5/16 anonim ***** válasza:

reálisan elképzelve egy ilyen közös meccs/film nézést az valahogy így néz ki általában földi halandóknál-

megismerkedünk,alakul a dolog,eljutunk oda,hogy feljössz hozzám,majd elkezdjük nézni a meccset egymás mellett ülve/feküdve.

ennek egyetlen végkimenetele van,szerintem mindenkinek egyértelmű és a legkevésbé sem érdekelne,hogy melyik kigyúrt néger futkározik a tojáslasztival nevetséges testpáncélban bukósisakban,mert a touchdownt én viszem be:)

2016. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
azt te csak gondolod. ha a lányt is érdekli a meccs, akkor meccsnapokon 10 előtt van touchdwon otthon, egyébként popcorn, és meccs nézés :)
2016. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, mindenképpen van egy stílusod :)

Én inkább arra gondolok, hogy sok fiú, akivel beszéltem, nem igazán értékelte azt, hogy nfl-t nézek, mert hogy az mennyire nem lányos, meg ilyenek.

2016. ápr. 17. 21:51
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem elég fiatal lehetsz. a pasik kicsit idősebb korban már szeretik ha egy lány nem lányos dolgokat csinál, persze nem azt, ha teljesen olyan, mint egy haverjuk, de azért képben van valami hülye geek hobbival kapcsolatban, mint az NFL vagy valami hasonló
2016. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
20
2016. ápr. 19. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!