Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú egyfolytában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú egyfolytában bámul, de nem kezdeményez, az akkor nem jelent tetszést?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De attól még tetszhetsz neki. Csak egyszerűen félénk az illető :D
2017. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de sok helyen azt olvastam, hogy hogyha félénk, akkor vagy nem mer rádnézni, vagy csak lopva nézeget, de ő egyenesen bámul :/
2017. jan. 7. 17:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól még lehet (sőt biztos hogy) félénk.
2017. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, jöhetnek még :) azért gondolkoztam el ezen, mert már írtam ki erről hasonló kérdést, és ott sok olyan válasz jött, hogy attól még nem biztos, hogy tetszek neki és ez elbizonytalanított :/
2017. jan. 7. 17:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudom láttam a kérdésedet. Amúgy mióta ismeritek egymást? Lehet neked kéne kezdeményezned.
2017. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy eddig egyedül én írtam a kérdésedhez. xD (1-es voltam)
2017. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem baj XD nem beszéltünk még csak látásból ismerem XD
2017. jan. 7. 17:59
 8/15 anonim ***** válasza:

#1 xDD

Tuti bejossz neki, en is szoktam nezni azokat akik bejonnek(igen, tobb lany is bejon:D), csakhat en is felenk vagyok... Csak ugy odamegyek hozza(vagy megy eppen vhova, vagy a barataival/osztalytarsaival van), es meg eletemben nem beszeltem vele, igy eleg nehez talalni egy temat... Szoval nem merem leszolitani.

De ha neked is bejon az illeto, akkor kezdj el koszonni neki, akkor csak megjon a batorsaga, hogy leszolitson :)

2017. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy idősebb nálam és ez elég sokat nyom a latban, mivel eleve nincs önbizalmam :( megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? :)
2017. jan. 7. 18:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb?
2017. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!