Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési ötletek fiúknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési ötletek fiúknak?

Figyelt kérdés
Egész életemben nem szerettem bulizni és/vagy inni járni, 2 és fél éve nem ismerkedtem senkivel és már elfelejtettem, hogy kell. Ötletem sincs, hova mehetnénk, és hogy milyen szöveggel menjek oda ismeretlen lányokhoz. Sajnos az sem segít sokat, hogy nem nézek ki valami túl jól, 19 évesen pedig 16 éves szintjén vagyok mind külsőleg, mind belsőleg, de mégis vágyok egy lányra, egy olyanra, aki nagyban hasonlít rám (szokásokat és érdeklődési köröket tekintve).

2017. jan. 27. 22:24
 1/3 CFB ***** válasza:
Az idő most nem a legjobb, az igaz, de ha nem vagytok fázósak, hívd el sétálni, esetleg kávézóba stb. Ha nagyon nincs ötleted menjetek moziba. Én személy szerint nem szeretem az élőre megírt forgatókönyves beszélgetéseket/ csajozási dumákat, ezért csak azt tudom mondani: légy önmagad, a sors írja önmagát. :) Beszélgess a kánnyak Facebookon és ott beszélj meg vele 1-2 találkát. Neten általában könnyebben megy az embereknek az ilyen fajta beszélgetés. 14/L
2017. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De bármit kitalálok, hogy mit mondanék az ismeretlen lánynak, abban mindig van kivetnivaló:'D
2017. jan. 28. 12:51
 3/3 CFB ***** válasza:
Senki sem tökéletes. Szerintem nagyra értékelné a próbálkozásodat. A 'lesz-ami-lesz' ezek szerint nem jó?
2017. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!