Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkedési, barátkozási ötletek?

Ismerkedési, barátkozási ötletek?

Figyelt kérdés
Pesten lakom már egy éve,de komolyabb barátokat nem tudtam szerezni..vannak még megbízható oldalak baráti ismeretség megkötésére? nemigazán hiszek benne,de már el vagyok keseredve..21 éves lányként,a melón és a háztartási dolgokon kívül nemsok életem van..barátommal szoktunk kikapcsolódni,de nagyon hiányoznak a csajos programok is.

2016. aug. 23. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. :( 28L
2016. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem a barátnőim már szinte mindegyik babázik vagy másik városban élnek vagy külföldön. sajnos nekem sincsenek nagyon már barátnőim és néha jó lenne csak úgy beülni vhova. felnőttkorban sokkal nehezebb barátkozni, főleg nőkkel, munkahelyen egyikben sem bízok meg vhogy.. :)
2016. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt valahogy másképp vannak a dolgok(aaz országban)

A barátság intenzív, sokszor rázós közös emlékekre épül(pl.emlékszel, mikor elszöktünk, aztán fogkefével kellett felsikáljuk a padlót, vagy emlékszel mikor rómában egy éjszakai buszon majdnem kinyírtak)

Itt ha az ember éles vagy szar helyzetbe kerül, akkor nem közösen esszük a szart, hanem ki-ki magának elbújik egy sarokba a maga szarával.

Mindenképp kell valami közös.

Oda menj, ami érdekel,(pl.önkéntesnek) erdőmentőnek, állatkertbe, máltaiszeretet, kismamatorna..stb. ahol az embereknek esélyük van összekovácsolódni.

hogy igazi barátokat találj pesten, kb.annyi az esélye, mint annak, hogy Oscar-díjat nyerjek.

Nem lehetetlen, de nagyon kevés.

2016. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha van rá elég időtök és pénzetek fogadjatok be egy kutyát. Hatalmas szeretet tud adni, és mivel sétálni kell vele, találkozni fogtok sok kutyással, és általában ők elég barátkozósak. Illetve kialakulhatnak kutyás "bandák" is. Nekem így lett egy ismeretlen városban egy csomó ismerősöm, bár én elég barátkozós ember vagyok. Nagyon jó kis kutyás társaság jött össze, nem csak kutyákról esik szó, hanem az élet minden problémájáról. Illetve kutyával lehet menni kutyás rendezvényekre, kutyasuliba. Én tartom a kapcsolatot azokkal is, akikkel fél éve együtt jártam az alapfokot a kutyával. De ha a kutya távol áll tőletek, próbáljatok ki valami tanfolyamot, pl nyelvtanfolyam, sose lehet elég nyelvet beszélni, és ott is kötődnek ismeretségek, amik később barátságokká alakulhatnak. Amikor idekerültem, sokszor sírtam, hogy nincs kihez szólnom a férjemen kívül, aki egész nap dolgozik (méghozzá dumálós melója van), ő ha hazaér, örül ha csöndbe maradhat. Nekem a kutyával nyílt ki a világ, minden nap megyek a futtatóra több mint 10 gazdi van mindig kinn, összeszokott társaság, de nagyon hamar be lehet illeszkedni.
2016. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem "bárhol" lehet vègülis..

Èn is keresek ilyen embereket..barátokat.. de elèg kevès sikerrel:'D

Mondjuk nem pesti vagyok,hanem a környèkèn lakok,lehet emiatt is nehezebb..hát nem tudom:D

Aki komolyan gondolja meg ilyenek,szívesen "ismerkedek"/beszèlgetek..^^

23/l

2016. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!