Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek Van esély 20 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Van esély 20 év korkülönbséggel egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet fellángolás És Amúgy remélem hogy az.. Van egy "férfi" aki igazából úgy viselkedik mint egy 20 éves, Pedig 30 éves is van már... Igazából nem tudom hogy hány éves pontosan.. Ő egy tánc tanár.. Most nekünk tanítja a táncot.. És Istenem, nagyon helyes.. Meg jó fej.. Viszont gáznak tartom magam hogy tetszik egy nálam kb 20 évvel idősebb... Olvastam már hogy, hogy kell kimutatni ha valakinek mutatni akarom hogy Van esélye nálam.. De félek hogy hülyének nézne... Azt azért hozzá teszem hogy néhány ismerőse a srácnak mondták már hogy a pasi biszex, És ráadásul pedofil... Nem tudom Ez Szerencse vagy balszerencse.. Tanácsokat kérnék légyszíves!..

2017. jan. 30. 10:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha olyan 30 eves a tanár, akkor Te nem valami 10 körüli vagy? :)
2017. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak bejön, mert jól táncol és jól néz ki, semmi több. Felejtsd el! Nem bántásból írom, hanem a te érdekedben! majd elmúlik ne aggódj de ne csinálj semmi hülyeséget!!!
2017. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok...nyolcadikos
2017. febr. 7. 06:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, sajnos egy 34 éves férfi gyakorlatilag az apád lehetne. Biztos, hogy érett vagy, azt is elhiszem, hogy vágysz egy kapcsolatra, komolyra, nemcsak egyéjszakást szeretnél, de ez hosszú távon egyszerűen nem működik, de ha igen, akkor a pasival nagyon nagy baj van. Harmincas tanárként NEM a tanítványai,közül választ az ember, még ha mindennap jó alakú lányok is veszik közre. Ez nemcsak emberi, hanem etikai dolog is. És az sem mellékes, hogy valóban, ő mit akar egy ilyen kapcsolatban. Nem gondolok róla semmilyen hűséges viszonyt hiszen téged is mint egy tanítványát vitte az ágyba, és ezt pillanatok alatt megteszi mással másokkal is, ne legyenek illúziók egy percig sem. Egyáltalán nem ajánlom a kezdeményezést. Az első komolyabb kapcsolatot és az első szexet éld át valaki olyannal, aki ugyan idősebb valamennyire, de nem ekkora életbeli különbségek vannak köztetek, van közös téma, közös bulik koncertek mozi, be tudod mutatni a szüleidnek stb. Tényleg gondold át 😊
2017. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!