Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ekkora korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ekkora korkülönbséggel van esély rá?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, pár hónapja totál belezúgtam egy 32 éves férfiba..Úgy hallottam én is tetszem neki, csak gondolom a korkülönbség miatt nem lép. Néha beszélgetünk, mindig nagyon udvarias, kedves vele. tulajdonképpen én is úgy érzem h bejövök neki, de akkor miért nem csinál semmit? (persze tudom, ez egy tévhit is lehet) szerintetek mit csináljak, lehet ebből valami? Hogyan közeledjek hozzá?
2012. dec. 9. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igen lehet belőle valami.Vagyis hát komolyabb.De ki tudja.Megpróbálhatod
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok
2012. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.| de mit csináljak? úgy értem mivel próbálkozzak?
2012. dec. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!