Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénteken discoba megyek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken discoba megyek. Ötletek, tanácsok hogy szedjek fel egy lányt?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok,és eddig nem igazán jártam el bulizni.Talán ezért is nem volt még barátnőm,nem tudom :D

Pár hasznos tanácsot kérhetnék? :) előre is köszönöm!


2017. febr. 1. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát, oda a lányok manapság megdugatni járnak magukat.

Idézem a töritanárom: "Ott volt a folyosón a csaj, oszt mondta a barátnőjének hogy a buliba 2-en baszták meg, erre a tanár odaszólt hogy csak ketten?"

2017. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

azért nem volt még barátnőd, mert gondolom nem próbálkoztál és ennyi.

Légy laza, mondd ki őszintén amit gondolsz, ne görcsölj, ne tökölj, nyugodtan légy pimasz.

2017. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nézzé ki jól
2017. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj fel valakit táncolni. Oké lehet furán hangzik, mert mostanában ez nem divat, de szerintem sokan értékelnék, én például biztosan :D Meg ilyen helyeken a lányok általában simán leállnak veled smárolni csak közeledned kell... De ha nem csak kavarást szeretnél ezt hanyagold :) Biztos vannak ott asztalok ahova le lehet ülni, ott levő, főleg épp egyedül ülő lányokkal lehet szerencséd :)
2017. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még sosem láttam discoban egyedül ücsörgő lányokat...általaban körbeveszik magukat a baratnoikkel vagy más pasikkal és úgy elvannak, ezért ha odamerészkedik valaki akkor többszörösen ég le, mikor elzavarja a franba vagy ami még jobb, lenézően, flegmán ránéz, hogy hogy merik őt megszólítani...
2017. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Discoban ugy lehet ismerkedni, ha neked is vannak ott ismerőseid, így könnyen egy beszélgetőtársaságba keveredhetsz a kiszemelteddel.
2017. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Én legalábbis diszkóban végig az udvaron szoktam dumalni, a zene nem nagyon érdekel.. :'D
2017. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat! :D
2017. febr. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!