Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl zárkózott lettem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl zárkózott lettem? Hogyan küzdjem le magamban a félelmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja az életem maga volt a pokol. A srác,akibe őrülten szerelmes voltam, akiért mindent megtettem az megcsalt, hazudozott, a hátam mögött találkozgatott egy másik lánnyal és a barátai előtt megalázóan beszélt rólam. Nagyon ragaszkodtam hozzá és az elején mutatott nagy szerelméhez, de rájöttem, h értelmetlen és lemondtam róla. Hetekig depressziós voltam, enni sem tudtam.

Pár hete viszont megismerkedtem egy fiúval. Ő is egy nagy csalódáson volt túl, amiből rengeteget tanult, határozottabb, megfontoltabb lett és hamar megértettük egymást, mindig volt értelmes téma, sosem volt "csend" a chat-ablakba.

Elkezdtünk találkozgatni és nagyon jól érezzük magunkat együtt. Nem mondtuk ki, h "Na most akkor járunk!", de mindketten tisztában vagyunk vele, h együtt vagyunk! Ki még nem mondta, de érezteti velem, h szeret és, h mennyire fontos lettem neki, viszont én nem tudom elengedni magam. Bennem van az a "Mi van ha megint padlóra ejtenek ha kimutatom az érzéseimet?" félelem... Olyan mintha még magamnak sem merném bevallani, h szerelmes vagyok és újra boldog tudok lenni! Anyu is látja rajtam, h nagyon bezárkóztam a történtek után, de szerinte az exem hiába volt velem egykorú, még gyerek fejjel gondolkodott. Legyek azon az alapon, h aki nem mer, az nem nyer? :) 20/L, 24/F


2014. aug. 21. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyád megmondta a frankót
2014. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kurtz Bickle ***** válasza:
Vonatkoztass el a másik sráctól. Ő egy másik ember, egy másik történet.
2014. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És 2. igazad van... Nem szabad mindenkit hozzá hasonlítani :)

2014. aug. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!