Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg azt a nőt, aki mellett az életem is el tudnám képzelni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki két és fél év után szakított a barátjával. Nekem is volt barátnőm, én 4 év után tettem ugyan ezt. Tegnap már kicsit komolyodott a dolog, viszont nem nagyon akar találkozni, mert azt mondja, hogy még nem tudta elfelejteni a csávóját, és nem akar engem sem átverni. Mit tegyek? Nagyon nagyon, szeretem, bár még csak párszor találkoztunk, de mégis. És minden téren tökéletes számomra (mondjuk ilyen nő nincs is:D), okos, vidám, életrevaló, csinos, gyönyörű! Hogy felejtessek vele?

2012. márc. 29. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy tudnád elképzelni,mint az 1.barátnődnél is,mi?:d
2012. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha maghal a macskád legjobb rögtön venni egy másikat. Remélem érted mire gondolok, mond meg neki.
2012. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Nem, az elsőnél nem éreztem ezt, és az utolsó év szenvedés volt. Viszont nála teljesen más!

Második:

Ez amúgy tényleg így van, de vészmegoldás meg nem akarok lenni...:( Elég bonyolult ez a helyzet, de inkább türelmes leszek, bár az elég nehéz:((((

2012. ápr. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!