Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire idegesítő vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire idegesítő vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, és hát megtudta.. Egyszer ráírtam és hát elkezdtünk beszélgetni, aztán másnak nem, mert úgy gondoltam, hogy az nyomulás.. szóval két naponta beszélünk, a suliba nem szoktunk csak köszönünk egymásnak. Ma d.u. mikor voltunk a menzán odamentek a barátnőmhöz aki ott ült annál a srácnál és amikor odamentem, a srác összenézett a haverjával és elment... Most én hibáztam valamit, vagy mi? Szerintetek mit csináljak, neki más tetszik

2017. febr. 8. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak hogy elment nagyon sok oka lehet, ebből szerintem még nem lehet túl sok következtetést levonni. Lehet hogy zavarban volt vagy akármi.
2017. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elolvasod amit irtál, rájössz, hogy IGEN!
2017. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy zavarba jott vagy nem tetszel neki. Szerintem az elobbi de neked kene tudni hogy hogy ir fb-on kedves e stb.
2017. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lehet pont akkor fejezte be az evés... dolga akadt.. előző 2 válasz oka sose tudhatod miért, lehet hogy ha egyedül lett volna akkor nem ment volna el stb... 1000 dolog lehet de csak akkor tudod meg ha megkérdezed tőle ^^
2017. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, remélem, hogy a barátnőd nem vágta alattad a fát, vagy a pasi értelmezett valamit máshogy , mint ahogy azt a barátnőd szánta, és totál félreértette; de az is lehet, hogy nem tetszel neki, vagy nem akart nyilvánosan ott a barátnőd meg mindenki más előtt beszélgetni veled, de lehet az is, hogy tényleg már annyitól is zavarba jött, hogy nem mások előtt beszélgetni veled, hanem már eleve attól, hogy ott vagy. Szerintem amúgy kérdezd meg a sráctól nyugodtan, hogyha kétnaponta beszéltek.
2017. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neki más tetszik, azt tudom
2017. febr. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!