Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék hozzám illő lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék hozzám illő lányt találni? 16/F

Figyelt kérdés
Kérlek, ne csináljatok belőle viccet, mert egyébként is rosszak a hétköznapjaim, azon kívül ez az oldal erre való, hogy ehhez hasonló kérdéseket feltegyek. Tehát, nagyon szükségem van már egy társra, akit szerethetek is, és számíthatok is rá. A suliban a barátok csalódást okoztak-teljesen egyedül maradtam. Nem is akarnak a többiek annyira befogadni, mert én nem techno-t hallgatok, hanem komolyzenét, meg én nem vagyok egy "rosszfiú", ami ugye a legtöbb lánynak imponál. Külsőre egy teljesen átlagos srácnak tűnök, de valójában teljesen más elképzelésem van a világról, mint a legtöbbnek. Zongorázom is, viszont nem tudok kottát olvasni. Van olyan lány az én generációmban, akinek ezek a dolgok imponálnak? Már egy hónapja elég depressziós vagyok, mert egyedül érzem magam. Nem úgy kell engem elképzelni, mint egy búza gyerek. Teljesen átagos vagyok a külsőket illetően. Hol kereshetnék magamnak egy lányt? Hol?

2017. febr. 22. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne a suliban keress.

Tudom, nagy kérdés, hogy hol lehetne ismerkedni, de a suliban szerintem esélyed nincs.

Nekem is eléggé szürkék a hétköznapjaim, egyiken sem történik semmi különleges.

Nem lány vagyok, ha akarsz, írj privátban, hátha tudunk segíteni egymásnak. 16f

2017. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!