Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan duci fiúval aki nem akar fogyni/kondizni hanem esetleg még hízna is?

Figyelt kérdés
alapból duci vagyok de baj ha még ducibb akarok lenni? 15/f

2017. febr. 23. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze. Nem zavar egyébként, hogy más mit tesz a testével csak akkor te is fogadd el, hogy nagyon elenyésző rétegnek fog tetszeni.:/
2017. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem. Én is törekszem a lehető legjobbra, ami kihozható belőlem (nekem épp híznom kell), szóval azért nekem is jólesne, ha a barátom arra törekedne, hogy vonzónak találjam -és még nincs hájfétisem.

17/L

2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A duci, mackós férfiak nagyon keveseknek jönnek be - legalább is a nők közül. (Nekem sohasem tetszettek - bocs minden macitól...)

Mindenképpen kezdj el mozogni, edzeni, hogy a 20-as éveid topformában, izmosan találjanak. Nem kell testépítőnek, meg 'fekvenyomónak' lenni, de legyél egészséges, férfias - bár még csak 15 vagy.

A fiatalkori puhányságodat később nagyon fogod bánni.

Úszás, futás, kosár, tenisz, foci, TRX, kondi, bicaj, jóga, stb. - bármit választhatsz, csak válassz!

A külsőt nagy ritkán ellensúlyozzák 'jó' belső tulajdonságok, az ész. Ezek elengedhetetlenek, de valahogy ki is kell nézni. :)

2017. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze nem jön be nahargudj.
2020. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te össze jönél egy 150 kg lányal?
2020. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem tudod ,hogy a lányok 90 százalékának nem jön be ,de a fiúk 90 százalékának sem.
2020. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!