Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok egy ilyen lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Olyan lányt keresek, akinek érdekes személyisége van. Nem nagyon ismerek most olyat, amilyenre gondolok, ezért megpróbálom körülírni. Olyanra gondolok, aki szeret például videójátékozni (volt már olyan, aki azt mondta nekem, hogy aki videójátékokra pazarolja az idejét az egy lúzer), és rendesen el lehet vele beszélgetni. Nem vesz mindent túlságosan komolyan, szeret viccelődni, jól lehet vele együtt nevetni. Akivel tegyük fel éjszaka elmehetnénk sétálni a parkba. Aki szeret olvasni és új dolgokat tanulni. Például, ha mondom neki, hogy szeretne-e elbicilkizni A falutól B városig, akkor fontolóra veszi és esetleg igennel válaszol. 16 éves vagyok és kezdem lassan úgy érezni, mintha a lehetetlen után kutatnék. Nem tudom miért, higgyétek el, nekem sem annyira tetszik ez a gondolat. Sosem volt még barátnőm. Hobbijaim közé tartozik például a biciklizés, szeretek sétálni, a friss levegőn lenni, csak ugye egyedül ezek nagyon unalmasak, és olyan helyen élek, ahol még barátaim sincsenek. A sulimtól nagyon messze lakom, tehát az oztálytársaim, akikkel igazából nagyon jóban vagyok, is tőlem távol vannak. Az osztályomban nincs egy lány sem, sőt, igazából lányokkal még úgy igazán nem is beszélgettem lehetőség hiányában. Néha gondolok arra, hogy lehet, hogy antiszociális vagyok, vagy esetleg depressziós, de igazából fogalmam sincs, mert már magam sem tudom, hogy hogyan tovább. Nem nagyon érdeklek én senkit, próbálom magam kifejezni, nagyon szeretek rajzolni és programozni, ezeket tehát még a hobbijaimhoz is sorolhattam volna. Ha aztán tényleg nagyon sok időm van, akkor hajlamos vagyok elveszni a redditen.


Valami tippetek van esetleg, hogy mi lenne számomra a legjobb megoldás?



2017. febr. 27. 20:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: persze, hogy nem töltök vele egész napokat :D Biciklizni többet járok, mint amennyit videójátékozok :)
2017. márc. 9. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!