Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok még egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még egy ilyen lányt mint amilyen a barátnőm volt?

Figyelt kérdés

Szívem szakad meg, hisz még folyamatban van a szakítás.

Elcsesztem a kapcsolatunkat, nem vonzódik már hozzám. 2.5 éve voltunk együtt, nagyon nagyon sokáig nem mutattam ki az érzelmeim és ebbe belefáradt. Érthető. Én pedig most gebedek meg, hogy már késő bármit is tennem, pedig megőrülök érte.

Pár szóban: nem iszik, nem dohányzik, rendezett családból való (szülők együtt vannak, középosztálybeliek), nem jár bulizni, ad a külsejére ápolt haj, körmök. Figyel az alakjára. Belső: a végtelenségig odaadó, kimutatta a szeretetét felém, amit én valahogy akkor nem értékeltem.

Míg szeretett soha nem nézett, és nem is érdekelte más férfi.

Nagyon bánom az egészet, most úgy érzem mintha a szívem tépnék ki, hogy látom mennyire közömbös már felém.

Annyi mindenben egyezett a gondolkodásunk, az értékrendünk, sosem gondoltam volna hogy létezik ilyen lány.

25 vagyok, ő 24. Párszor megfordult a fejembe hogy jövőre megkértem volna a kezét.

Sosem feledkeztem meg az év/hófordulóról, készítettem neki meglepetés vacsorát, gyertyafényest alkalmanként.

De egy dolgot nem tettem meg: nem viszonoztam nap mint nap az összebújást, a szeretet amit adott, sokszor "lehurrogtam" az ő dolgait, mintha nem lennének fontosak, nem hallgattam meg a problémáit.

Így tulajdonképp én kergethettem más karjaiba, én tehetek mindenről. Bár azt mondja hogy nincs senki, csak kihűlt már a dolog felém.

Egy darab sz//*rnak érzem magam, nulla férfinek, lelki roncsnak. Most jön a neheze: a családom is nagyon kedvelte, szerették, és most oda kell állnom a karácsonyfa alá, hogy ez van.

Köszi aki elolvassa. Félek, hogy egy csillagot veszítettem el, a saját ostobaságom miatt.



2016. dec. 22. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora lúzer voltál/vagy (hogy nagyon finoman fejezzem ki magam), meg is érdemled. :)
2016. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
éppen ez fáj a legjobban, hogy lehettem ennyire vak...
2016. dec. 22. 10:09
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Az ember mindig akkor jön rá, hogy mit (kit) veszített el, amikor már elveszítette. Tipikus emberi tulajdonság. Ez van, tanulj belőle. Túl fogod élni, és egyébként is, ami nem öl meg az csak megerősít. De egy dolgot ne felejts el, nincs pótolhatatlan ember. Szűrd le a tanulságot és lépj tovább, mást úgysem tehetsz.
2016. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

tartok tőle, hogy mindent fogok csak megerősödni nem, és elindulok a lejtőn.

Nem volt közös baráti körünk, nekem a szülő városomban van egy két gyerekkori cimborám, de ennyi. Feladtam őket anno a barátnőmmel közös életért itt. Most ő kilépett a kapun, én maradtam: albérlet itt van, munkám is ide köt.

Szüleimhez visszamenni már nem akarok, de az egyedül élés gondolata is jelenleg kétségbe ejtet.

2016. dec. 22. 10:18
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon szomorú. Saját tapasztalatból mondom, hogy igen, elég könnyű ráunni egy olyan emberre, aki nem engedi "feltáratni" magát. Én ezt éreztem egy idő után: az ember beleöli az energiáit, hogy lerombolja a másik falait, közben sérül és elfogy az összes ereje, de addig harcol, míg egy aprócska kis reménysugár van, amiben hihet, hogy a másik fél egyszer igazán átadja magát neki. De mikor már az utolsó szalmaszálba sem tud kapaszkodni, akkor rájön, hogy a boldogságának az egyetlen útja, ha megtanul elengedni. Viszont addigra már az adok-kapok játék lelki ronccsá tette és újra fel kell építenie magát. Ezt csak akkor tudja véghezvinni, ha téged teljesen kizár az életéből, mert azt már megtanulta, hogy te rombolsz. Szóval ne zavard, ha igazán szereted, most kissé újjá kell születnie. Te meg örülj, hogy kaptál egy kis tarisznyábavalót, az ember legjobb oktatója a kudarcai .
2016. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

bárcsak én is így tudnám ezt felfogni, bárcsak ne törtnék össze, bárcsak túl tudnék látni ezen.

Most azon a ponton vagyok hogy cefettül fáj, hogy közömbös lettem felé, hogy elvesztettem a szeretetét.Magam ostorozom, és teljesen jogosan.

2016. dec. 22. 10:38
 7/20 A kérdező kommentje:
*a közömbös lettem felét úgy érzem, hogy nem nekem közömbös (még nagyon nem), hanem a szemében én vagyok már közömbös.
2016. dec. 22. 10:39
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, eléggé elcseszted. Főleg egy normális lánynak, de még a legflegmább hárpiának is szüksége van arra, hogy szeressék, és nyitottak legyenek felé. Nem akarok még beléd rúgni de tényleg eléggé elrontottad, hogy egy ilyen lányt menni hagytál, kb minden normális srác ilyen lányra vágyik, mint amit leírtál. Őt már hagyd, engedd el, legalább ennyivel tiszteld meg, aztán ha akkora mázlista vagy, hogy megint az öledbe dob a sors egy ilyen kaliberű lányt, őt becsüld meg, és törődj vele, mert ezek a lányok igenis megérdemlik a törődést, és a szeretet. 23/F
2016. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ha kapok még esélyt Istentől (hívő vagyok), ekkora hibát nem szeretnék véteni.
2016. dec. 22. 11:04
 10/20 Szergej55 ***** válasza:
Miért olyat akarsz, ha egyszer vége lett?
2016. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!