Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok ilyen lányt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok ilyen lányt vagy ez már túl tökéletes?

Figyelt kérdés

Szép szemből fakadó gyönyörű arc

Harmonikusan arányos testalkat ( Függetlenül h vékony vagy telt)

Értelmes, aranyos, lehet vele hülyéskedni

Lazán veszi a dolgokat de amikor szükséges megfontolt.

Sok mindenről lehet vele beszélgetni

Szeret másokon segíteni (nem hagyja h kihasználják)

Szereti a változatosságot

Szereti az állatokat

Kreatív. Szereti magának készíteni az ékszereket, a haját, körmét

Szeret mozogni

Szex közben cserfes, nem szégyellős, szeret lovagolni és oralozni is. Szeret új ötleteket kitalálni.

Persze nem várom el hogy tökéletes legyen mert a felsoroltakon kivul ugyanakkor lehetnek hibái amivel semmi baj nincs, én sem vagyok tökéletes. Csak szeretnék egy ilyen lányt.


2017. febr. 9. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Találhatsz
2017. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Szex közben cserfes, nem szégyellős, szeret lovagolni és oralozni is. Szeret új ötleteket kitalálni. "


Ebben nem vagyok biztos, de amúgy... szerintem ilyen azért van bőven.

2017. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Találhatsz, de nincs sok ilyen lány. Tekintsünk el attól, hogy itt gyakorlatilag minden 2. csaj hasonlónak érzi magát: A valóságban elég kevés lánnyal lehet mindenről elbeszélgetni és elég kevés lány laza, de megfontolt.

A kérdés az, hogy te mit tudsz cserébe nyújtani? Mert hiába találsz ilyen lányt, ha neki más kell.

2017. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ilyen listát összeállítani,mert a szerelem úgysem válogat - lehet találsz ilyen lányt,de egyáltalán nem biztos,hogy ilyenbe leszel szerelmes.Például én mindig független,szókimondó,"nagymenő" srácokba zúgok bele,viszont az ilyenek általában csak dugásra keresnek partnert,legalábbis az én korosztályomban levők.Most találtam egy olyan férfit,aki viszont a képzeletbeli listámnak tökéletesen megfelel,sikeres,értelmes,vicces,aranyos és jól is néz ki...viszont nem vagyok szerelmes belé és szerintem nemis leszek.Szóval,ennyit a listákról.

20L

2017. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kreatív. Szereti magának készíteni az ékszereket, a haját, körmét



Ja. Nehogy mar fodraszra meg kormosre koltson. Sutyerak fillerbaszo! Csinos frizuraju lakberendezokent,ovonokent nem lehet kreativ?

2017. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elárulok egy titkot öcsém:

mindenki ilyen lányt szeretne, de psszt, el ne mond senkinek ;)


A gáz az, hogy egy ilyen lány bárkit megkaphat! de tényleg bárkit. gazdagot, jóképűt, sikeres embert, akár családost is.

gondolom te egyik sem vagy...szóval szívás.

Mert gondolj a nő szemével (mondom ezt férfiként): ha megkaphatsz egy olyan férfit aki sikeres az élet minden területén, plusz ki is néz valahogy, és normális az értékrendje, akkor őt választanád, vagy azt a srácot aki bár lehet lelkileg többet nyújtana, de itt siránkozik GYIKON, se nem gazdag, se nem jóképű, se nem semmi...

Na?!

Szóval ha akarsz ilyen csajt, tegyél érte, szállj be a versenybe, és ne hisztizz a gép előtt, hogy miért nem kopog be egy ilyen nő az ajtódon...

Nem fog. Soha.

2017. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Találhatsz, ha nagyon jól nézel ki, és a foglalt lányok között keresgélsz. Ma már az olyan lány is ritka, akivel egyáltalán lehet beszélgetni, és az is majdnem mind kapcsolatban van, nem is beszélve a többi tulajdonságról.
2017. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már listát készítesz, akkor ne tartalmazzon külsőségeket. Meg olyan, hogy minden pontját 100%-ig lefedje, olyan nincs.


Nekem is van egy listám, amit rendszerességgel átdolgozok. Én egyfajta manifesztálódása a gondolataimnak tartom. Első sorban arra használom, hogy abból merítsek kérdéseket akár első találkozásunk és/vagy randikon, hogy kitudjam szűrni az adott lányokat. Persze ez elég relatív, mivel simán megeshet, hogy abba szeretek bele, aki pont nem illik rá. :) Tehát egyfajta táppont.


Hogy is néz ki?

- Belső (lehetőleg) pozitív tulajdonság

- és minden tulajdonsághoz van egy "mit adok cserébe", mivel egy kapcsolat nem csak elvárásból áll, hanem "érték adás"-ból is. Sőt! Inkább én adok előbb, mint elvárok.


Mondok is példát, mert biztos érdekel 1-2:

a) Legyen céljai, amit meg akar valósítani

b) Támogatom, és megteremtem azt a környezetet, hogy elérje azokat.


a) Hűséges, és tudjon ellenállni a kísértéseknek.

b) Elengedem, minden olyan helyre, ahova menni szeretne.

2017. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ne is dohányozzon és hűséges is legyen...

Szerintem töröld ki a hátsódat a listáddal.

2017. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Gondolom ne is dohányozzon és hűséges is legyen... "


:D 2 éve leszoktam a dohányzásról, szóval minimum ne füstöljön nekem. :)

2017. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!