Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autisták/Aspergeresek! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autisták/Aspergeresek! Nektek van/volt párkapcsolatotok? Egyáltalán szeretnétek?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok.

2017. febr. 28. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem volt, csak viszonzatlan. XD Volt 2 oviban, 2 alsóban,meg egy most vagyok egy lányért,de neki van valakije, és már másfél éve nem múlt el,vagyis úgy látszik eléet az igaz szerelem. De undok dolog ez. T.T 16/f
2017. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, igaz kicsit régen, 7 éve ért véget az utolsó, egyben eddigi leghosszabb (2 éves). A többi kapcsolatom csak pár hónapos volt. Nagyon vágyom már egy lányra, aki megért engem, viszont autizmusom miatt a gyerek kizáró ok (félek, hogy örökölni fogja tőlem). 29/F
2017. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Aspergeres vagyok, van egy csodálatos Párom (Szerelmem, Barátnőm, Kincsem, Drágám), akivel két éve együtt vagyunk.


Megjegyzem, hogy még azelőtt kezdtünk el járni, mielőtt kiderült volna bármelyikünk számára, hogy Aspergeres vagyok.


28/F

2017. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Nem volt kapcsolatom, de szeretnék. Voltak próbálkozásaim, de kevés ember hoz lázba, és ritkán szánom el magam igazán, mert a kudarcot nehezen viselem, és az egész személyem semmibe vételének tekintem. Fontos a közös érdeklődési kör nekem is. 24/F
2017. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt párkapcsolatom, meglepően sokan vallottak már nekem szerelmet de nem éreztem úgy hogy bármelyikükkel is működne a dolog.


17/l

2017. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még nem volt,de szeretnék.De csak akkor van értelme ha szerelmes az ember különben nincs. L24
2019. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt párkapcsolatom és a későbbiekben sem szeretném, hogy legyen. Ha bármilyen párkapcsolatban élnék, az nagy valószínűséggel számomra csak teher lenne és a másik félnek sem okozna örömöt.

Sajnos én az átlagos emberek szerint általában idegesítő szoktam lenni. Csak kevés olyan téma van, ami engem érdekel és azok is a megszokottól nagyon távol álló témák. Ha tehetem, sokat beszélek ezekről a dolgokról, azt pedig nem veszem észre, ha már elege van belőlem mindenkinek. "Normális" témákról szinte egyáltalán nem lehet velem beszélgetni.

Ezen kívül rengeteg furcsa szokásom van, például, hogy mindig pontosan ugyanolyan ruhadarabokat viselek és minden napomat ugyanúgy akarom eltölteni. Nagyon ragaszkodom olyan dolgokhoz, amik más emberek számára nem jelentenek semmit. Minden változást gyűlölök és mindentől kikészülök, ami nem megszokott számomra.

Épp ezért engem szinte semmilyen közös programra nem lehetne elrángatni úgy, hogy az ne legyen szenvedés legalább az egyikünknek.

Szexelni sem lehetne velem, ugyanis nem érzek nemi vágyat.

Érzelmeim sem nagyon vannak. Ha valaki például azt mondja nekem, hogy "Szeretlek!", az undort kelt bennem.


Két srácnak is szimpatikus voltam már, de természetesen nem jöttem össze velük és később sem fogok senkivel. Gyermeket vállalni sem fogok soha, egyrészt, mert nekem ez túl nagy teher lenne és nem is okozna semmilyen örömöt, másrészt pedig, mert örökölné a mentális rendellenességeimet. (Az Asperger-szindrómán kívül még sajnos másmilyen problémáim is vannak.)


Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy valamilyen módon az én életemnek is lehet értelme, hiszen vannak olyan dolgok a világban, amik engem is érdekelnek és amiket én is szeretek. Viszont ami nem lenne jó nekem, azt ha lehet, kihagyom. A párkapcsolat számomra pont egy ilyen dolog lenne.

17/L

2022. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!