Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ambíciózus vagyok, de nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambíciózus vagyok, de nincs elég merszem hozzá, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre a tettek mezejére lépni, és barátnőt szerezni. Nem ézek ki rosszul, biztos vannak lányok akiknek szimpatikus lennék, de mindig lenézem magam, és nm megyek oda nekem tetsző lányokhoz, mondván ,,úgysem tetszenék nekik". Mit tegyek, hogy leküzdjem? Sokzor utasítottak el, és már nem szeretek lépni.


Illetve csak úgy van lehetőségem, hogy nappal utcán, vagy éjjel, utcán. Sajnos nincs baráti körben lány, csak egy, de ő foglalt. Nagyon eljárkálni sem szoktunk, sokszor parkokban ülünk és iszunk, amíg nem jön a haverjaim busza. Én szoktam noszogatni őket, hogy csináljunk mást is, de egyből jön a kérdés: (teljesen jogosan),,Ebben a városban mit lehet csinálni? Semmit."


A másik nagy baj, hogy magasak az elvárásaim, ezt figyeld: Tetszen, legyen okos. Igen, sajnos ilyen magas elvárásaim vannak...


Mit tennétek a helyemben?

17/F


2017. márc. 3. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hello Ambíciózus! nagyon szép neved van amúgy, de gondolom mindenki ezzel bókol neked, szóval nem is húznám tovább a szót és én is a tettek mezejére képek mint jó magad.

Hát barátom felkell fognod, hogy mindenkinek nem tetszhetsz és ezt elkell fogadnod, 1 éve úgy megsértődtem mikor egy szép leányzó elutasított de utána odamentem egy másik szép lányhoz ő meg nem utasított el (ízlés, igen a második lánynak jobb volt az ízlése :')


Szerintem növeld meg kicsit az egód, de ne annyira hogy embereket nyomj össze már csak a megjelenéseddel :D Mit tennék a helyedben? Próbálkoznél, az is jobb mint a semmire várni :D én úgy vagyok vele, ha bejön egy lány akkor lépek akár a másodperc törtrészében is, a legtöbb lány már örül annak, hogy valaki bókol nekik, mivel nem szoktak hozzá már 2017-ben, egyszerűen szeretem hogy ide születtem, olyan könnyű bárkit felszedni, hogy az már nevetséges és aki mást állít az csak nem bír lépni, vagy nem elég kommunikatív, légy pimasz, kicsi szarkasztika is vicces, menj oda hozzájuk, de ha hosszabb célt akarsz tanulj meg bűvésztrükköket aztán menj oda és fogadj velük csókban.

2017. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!