Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy békülhetnék ki magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békülhetnék ki magammal?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, nem volt még barátnőm. Amit (részben) annak is köszönhetek, hogy nem duzzadok az önbizalomtól. Nem vagyok megelégedve magammal. Azért néha-néha mosolyognak rám a lányok, de abban a (tév)hitben élek, hogy úgysem lennék hozzájuk elég jó, és elküldenének a fenébe. Tudom, addig nem szabadna elvárnom, hogy másnak tetszek, amíg nem tetszek magamnak. Hogyan érhetném ezt el?

2017. márc. 3. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiány kemény dió.

Külsőre vagy belsőre nem tetszel magadnak?

A külsővel menj minél gyakrabban uszodába vagy szaunázni, strandra, és figyeld hogyan reagálnak rád, megnéznek-e, stb! Olyan helyeken kaphatsz visszajelzéseket.

A belsővel pedig - ha nem vagy elég felszabadult - próbálj minél többet kommunikálni, társaságba menni, hogy minél oldottabban tudj kapcsolatot teremteni, ismerkedni!

2017. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Az önbizalom hiány nagy hátrány egy kapcsolat építésében. Probáld megkeresni magadban a hibát, ami szerinted ezt a problémát okozza, tudom nem könnyű beismerni a hibákat, de ne feledd, hogy senki nem tökéletes. Állj úgy hozzá, hogy te irányítod az életed és senki sem befolyásolhatja azt, ha meg egy lány rád mosolyog, mosolyogj vissza rá. Ez egy nagy előny.Bevallom én is ugyan ebbe a cipőbe jártam, de rájöttem, hogy ha egy lánynak nem tetszel vagy éppen nem úgy áll hozzád, akkor nem foglalkozz vele, mindenkinek megvan az ideállja. "Mindenki a maga élete kovácsa"

2017. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello! Meg tudom érteni a problémádat, ugyanis jelenleg én pont ugyan ilyen cipőben járok.

Ha gondolod, beszélhetnénk erről priviben, megoszthatnánk egymással a gondolatainkat.


18/F

2017. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanez lányban xdd :D 17/L
2017. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!