Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha valaki szó nélkül megszakítja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Itt most olyanra gondolok mikor két ember ismerkedik ,találkoznak,ismerkednek tovább aztán egyik napról a másikra az egyik fél megváltozik és szepen lassan megszakítja a kapcsolatot a másikkal..Vagy a mai világban tényleg olyan nagy elvárás az,hogy a másik legalább annyit közöljön,hogy bocsi részemről itt véget ért ez az egész és hagyjuk egymást békén?
2016. máj. 13. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Rohanó világban élünk, az illem mint olyan meg már nem divat.

Felesleges ezen akár egy pillanatra is fennakadni, mert nem ér annyit.

2016. máj. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több olyan eset van amikor még ki sem jutnak az internet mögül és akkor történik ez az eltünés az egyik részről! Inkább a fiatal nőkre jellenző ez a viselkedés.
2016. máj. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes lett másba!!
2016. máj. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez bunkóság. Talán akkor egy hangyányit megértem, ha az egyik fél nagyon nyomul, ő meg rájön, hogy neki ez mégsem annyira komoly, de szimpatikus neki az illető, fél hogy megsajnálná, de tudja csak húznák egymás idejét, és hisztit sem akar, meg még hetekig a másik részéről a próbálkozást, hogy javítsanak a dolgon, ezért gyors rövidre zárja és megszakít minden kapcsolatot, amíg még. Biztos magában. Vagy fordítva, hagyni akar egy kiskaput, hogy ha mással nem jön össze, valahogy kimagyarázza a dolgot és visszamehessen. Az ilyen emner mindkét esetben gyáva, és nem tudom becsülni, még ha értem is.

Akik meg még nagyon a legelején hopp eltűnnek.... Hát igen, rohanó világban élünk, de a másikra hagyni, hogy majd csak veszi a lapot.. De igaz, kár is ezen rágódni, arra kell gondolni, ha így lépett le nem is kár érte, tovább kell lépni. Ha nagyon érdekelt és keressük, de nem reagál, rá kell hagyni. Bár engem is sokszor érdekeltek a miértek, hogy elrontottam-e valamit (tanulságul legalább), de végső soron mindegy.

2016. máj. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tobb olyat ismerek h vki nem csak ismerkedesnel hanem kapcsbol igy lep le es nem nok voltak.Az a baj ezzel h a masik ott marad a ketsegeivel orlodve h mit csinalt rosszul,hol rontotta el es ezt viszi tovabb eleteben.Sokkal de sokkal egyszerubb ha kap akar egy mondvacsinalt amde hiheto indokot es lezarja a dolgot.Nincsenek kerdojelek.Ennyit mindenki erdemel.A rohano vilagunkba ennyi bele kell h ferjen...en gerinctelennek tartom az eltunest.
2016. máj. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

> a mai világban


Ezért a károgásért mindenki megérdemelné, hogy automatikusan arcon csapják egy nagy döglött hallal.


Amúgy: amíg csak netes beszélgetés zajlik, nem számít, bár nem túl udvarias dolog. Viszont ha már megvolt a személyes találkozó, akkor igazán elvárható lenne, hogy legyen annyi az emberben, hogy megírja, hogy nem szeretné folytatni a dolgot. Sunyi, gyáva, passzív viselkedés.

2016. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!