Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lesz esélyem valaha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz esélyem valaha?

Figyelt kérdés
18 vagyok és soha nem volt kapcsolatom lányokkal.Nem igazán merek kezdeményezni és nem vagyok túlzottan jóképű sem.Nehéz gyerek korom volt az egészség ügyi állapotom miat és sajnos nyomot is hagyót rajtam. Próbáltam már párt keresni,de nem volt sikerem és igazából nem is szeretnék olyat aki (bocsánat,de csak így tudom meg fogalmazni) el van kurvulva.

#Társkeressésiprobléma
2017. jan. 8. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, de ha a hitetlenek elleni harcban halsz meg, jutalmad a Paradicsomban 72 szűz lesz.
2017. jan. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami legjobban számít, az az önbizalom. Lehet nehéz elhinni, de önbizalommal szinte bármelyiket megtudod szerezni. Csak ugye ez se olyan könnyű. 18/f
2017. jan. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!