Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lenne gond, hogy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne gond, hogy 15 évesen még nem vágyom ilyenekre?

Figyelt kérdés
Tegnap beszéltem az egyik haverommal és elkezdte mesélni, hogy neki már volt 2-3 kapcsolata, meg hogy ő már lefeküdt valakivel és én voltam lenézve, hogy én még nem akarok ilyenekkel foglalkozni. Most mi értelme ennyi idősen egy kapcsolatnak? Meg most nem akarok senkitől sem függeni, csak magam vagyok és nekem ez jó. Csak szarul esett, hogy az ő szemében ez így gáz..
2017. márc. 16. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi kivetni való ha még nem vágysz rá, meg abban sem ha igen. Viszont emiatt lenézni valakit már gáz..
2017. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a gáz,hanem ō.Semmi baj nincs azzal hogy most még nem érdekelnek az ilyen dolgok,de persze az sem baj ha érdekelnek
2017. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán ráérsz még a kapcsolatokkal. Azt meg próbáld figyelmen kívűl hagyni, hogy a másik mit mond. Én is azon a véleményen vagyok, hogy ennyi idősen még teljesen felesleges egy kapcsolat. Rengeteg időt elvenne a mindennapjaidból és nem maradna időd a tanulásra vagy arra, hogy saját magaddal foglalkozz és a hobbiaiddal. De természetesen, ha netalántán mégis megismerkedsz egy lánnyal, aki nagyon szimpatikus és jól érzed magad vele, akkor azért adj egy esélyt a dolognak és ne szalaszd el csak azért, mert fiatal vagy! :)
2017. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ennyi idősen inkább rajzfilmet nézzen, inkább ő a ciki (szerintem kissé szánalmas is) ,hogy ilyen idősen csinálja ezeket, felvág vele meg piszkálódik.. 15L
2017. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normalis. En sem erzem feltetlen szugseget, hogy legyen egy kapcsolatom. Majd mindent idoben.

15/L

2017. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!