Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély, vagy lehetetlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel egy egyesületnél sportolok. Tetszik nekem, bár csak látásból ismerjük egymást meg facen ismerősöm, de tudja ki vagyok. Ha van valamilyen esemény van, hogy látom hogy engem néz.

Most nemrég is volt egy egynapos rendezvény és egy csomószor felém nézett, sokszor összeakadt a pillantásunk és mindig rám mosolygott. Volt, hogy a székről hátra fordult, és akkor is rám nézett. Amikor pedig már végre úgy éreztem, hogy talán lesz valami akkor meg egyszer csak elkezdett dumálni egy csajjal. És utána végig vele dumált és alig nézett felém.

Ezt nem tudom mire véljem, és nem akarom hitegetni magam. Lehetséges, hogy tetszem neki csak nem mer közeledni, vagy ez lehetetlen?

előre is köszönöm a válaszokat, fontos lenne. :)



2017. márc. 16. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Esély az mindig van!

Próbálj vele beszélgetni,szerintem az jó ötlet lenne :)

2017. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj, hogy kicsit félénkebb tipus vagyok, ő meg nagyon népszerű az egyesületünkben, mivel sok versenyen vesz részt meg ér is el eredményeket, Szvl nem tudom, hogyan kerüljek hozzá közelebb. :/
2017. márc. 16. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Impossible means I'm possible.
2017. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanmár. A fiúk szinte kivétel nélkül vonzónak találnak egyszerre több lányt is-kivéve ha már mélyen kötődnek valakihez, de itt erről nincs szó-így az, hogy beszélgetett vele, semmit sem jelent. Lehet, hogy nem látott rajtad elég jelet, vagy a másik lány odament hozzá. Menj oda hozzá, és derítsd ki, ha többször mosolygott rád biztos, hogy nem utasít el.
2017. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!