Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Vagy mivel lehet kompenzálni azt,hogy valaki csúnya? Milyen legyek?
2017. márc. 17. 06:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Először is engem kis mértékben befolyásol a külső.

Másodszor én már több lányt is láttam szexinek akik másoknak rondák voltak. 2 Pl: Az egyik egy pici, pufi lány volt. Nem voltak nagy mellei az arca sem volt a legszebb de valamiért nagyon szexinek találtam. Mivel jóban voltunk ezért nem tettem semmit, csak néha mondtam neki, hogy szép vagy (mert szerintem szép volt) és ennyi. Se szerelmes nem lettem belé, és párkapcsolatott sem kezdeményeztem akármennyire is szép volt a lány.

2: Volt egy csaj még nagyon régről. Sokszor láttuk egymást a buszon, utcán stb. Nekem a csaj nagyon megtetszet, a pofija is aranyos volt, lehet, hogy csak külsőböl szerelmes letten belé XD. De a haverok mindig amikor láttuk azt, mondták, hogy: "Úr Isten Szabi!!! Látod azt a lányt? Hogyan adhat a természet ilyen ronda kinézetett valakinek?" Mondom, lehet, hogy szerelmes is lettem belé csak a külső alapján, miközben a barátaimnak (Akik elég szókimondóak) irgalmatlan rusnya volt. Én sem mondom, hogy egy Topp Model volt de kifejezetten tetszet. Am. ebből sem lett semmi. :(

A szépség Relatív. Biztos vagyok benne, hogy fogsz olyan fiút találni akinek tetszeni fogsz.

2017. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Értem én,de én nem konkrétan a külsőre voltam kíváncsi,mert azon nem lehet változtatni.Továbbra sem fogom magamat kenegetni."

Dehogy is nem lehet változtatni :D És ha te nem szeretnéd kenegetni magad, oké (mondjuk szerintem kamasz lánynak belefér szempillaspirál + korrektor pattanásokra, de persze te tudod). Viszont a külső nem csak az arcból áll (haj, alak, stílus, kisugárzás, ápoltság), amin pedig csak lustaságból lehet azt mondani, hogy "nem lehet változtatni".

De akkor konkrétan válaszolva: én azt tapasztalom, hogy számít a fiúknál, de mint előbb is mondtam, önmagában kevés egy jó külső.

2017. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De én mondtam,hogy nem a külsőre gondoltam,mikor azt kérdeztem,hogy milyen legyek. :D Szerintem a sminkes cuccok kukába valók.
2017. márc. 17. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!