Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok egy ilyen szemét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy ilyen szemét ember?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiút szeretnék, aki intelligens, nagyon szeret gondolkodni, én csak egy ilyen embert bírnék szeretni. Nem olyan nagyon nehéz ilyet találni, elég sok lehet belőlük. De az a baj, hogy nekem emellé olyannak is "lennie kell", aki vonzó. Az ideálom nem olyan hú de magas, és én sem vagyok valami szépség. Bár az észre fektetek nagyobb hangsúlyt, ha a fiú ducibb, csúnyácska, vagy csak egyszerűen külsőre nem az esetem, nem bírom szeretni... De ha ott állna a számomra lehető leghelyesebb srác, de egy átlagos gondolkodással, az sem bírna megmozgatni. És amennyire tudom, ezzel nem lehet mit csinálni, nem tudok megváltozni. Miért vagyok ilyen telhetetlen? Tudom, hogy találhatok olyan srácot, aki egyszerre okos is és helyes is. De ez meg csak a szerencsén múlna, és ezért undorodom magamtól, hogy nem bírnék valakit egy vonzó személyiséggel szeretni, ha a külseje korlátoz benne...
2017. márc. 26. 20:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezzel mindenki így van szerintem.
2017. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, miért kell neked helyes pasi? Vegyél fel egy zacskót a fejedre és mindenki jobban jár, aztán ebből a kérdésből az jön le, hogy egy csöpp eszed sincs, akkor meg kétlem, hogy egy huhhh de okos és helyes srác egy átlagos vagy ronda külsejű átlagos intelligenciával bíró egyeddel jönne össze, szóval az eddig megtudtak alapján azt mondom, hogy ne is álmodj róla.
2017. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Jó, mondjuk az tény, hogy annyit várj el, amennyit te is nyújtani tudsz. A kérdésedből az jön le, mintha körülötted forogna a világ és mindenki neked akarna megfelelni. Holott lehet az általad csúnyának titulált srácokat se érdekled, mert ők is pont ugyanúgy csak a legszebb, legcsinosabb csajokra hajtanak.
2017. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ilyen fiú van, aki egész korrekten néz ki és szorult belé valami ész is. Gyanítom kissé nagyok az igényeid, ha nem találsz. Na meg írod, hogy te sem vagy egy szépség, akkor mégis nem tudom mire fel...
2017. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ronda azért nem vagyok, nem ezt írtam.

Társkereső oldalon gondoltam az ismerkedést, szóval egy ottani képcsere után mérlegelnék. Ha ő mondaná meg normálisan utána, hogy bocsi, nem jövök be, akkor azt mondanám rá, hogy oké, megértem, szia. De ha nekem kéne ugyanezt írnom, megszakadna a szívem... Húznék a fejemre szatyrot, csak hogy ne lássam senki arcát és csak a személyiség alapján tudjak szeretni.

Inkább az érzelmeim a primitívek, nem tudok rájuk hatni.

2017. márc. 26. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Hú hát én ugyanez vagyok csak fiúban, sokszor én is szemétnek érzem magam de belegondolva nem vagyok az, mert én nem várok el többet egy lánytól mint magamtól. Én a gondolkodásmódra fektetek nagy hangsúlyt, tehát fontos nekem az hogy élethez való hozzáállása hasonló legyen az enyémhez ne a bulikon meg cigin vagy a pián járjon a lány esze.
2017. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan emberre vágysz, amilyen te nem vagy. Ezt már a leírásoddal be is bizonyítottad :D


"Inkább az érzelmeim a primitívek, nem tudok rájuk hatni."


Az érzelmeid csak akkor tudnak primitívek lenni, ha fejben vagy primitív és az értékrended a nullával egyenlő. Ezt igazolja az is, hogy nem tudsz hatni az ösztöneidre.


A helyzet az, hogy ilyen értékrenddel valóban nem lesz olyan hapsid, amilyenre vágysz.

2017. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és szerintem igazatok is van. Jobb, ha inkább hanyagolom ezt a dolgot.

Egyébként nem mondtam, hogy lány vagyok, szóval aki privátot küld, gondolja meg még egyszer.

2017. márc. 27. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért igazán írhattad volna, hogy meleg vagy...nem mintha én írtam volna privátot, de egy elég lényeges infót nem írsz le, az eléggé félre vezeti a kommentelelőket, de tényleg azt kezdem észrevenni nálad fejben komoly gondok vannak.
2017. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Változtat a lényegen? Azért nem írtam, mert nem akartam, hogy a homofóbia befolyásolja a válaszokat.
2017. márc. 27. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!