Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szúrja sok ember szemét,...

Miért szúrja sok ember szemét, hogy van véleményem és egyéniségem, amit felvállalok és az sem érdekel, ha e miatt elpártolnak mellőlem?

Figyelt kérdés
Kevés barátom van, de bevallom egyre kevesebb, sokan mondják, hogy emiatt nehogy egyedül maradjak... Mondjuk aki van, ők legalább őszinték és megbízom bennük.

2017. jan. 7. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség az őszinte és a bunkó nagyképű parasztok között.. ennyi.
2017. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha a saját vélemény és "egyéniség" a feltűnősködéssel azonos, akkor megértem.
2017. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ment nem a seggüket nyalod és ez bosszantja őket. Vagy irigyek, hogy ők nem mernek kiállni magukért. De inkább az előbbi jellemző nagyon az emberekre....
2017. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is megmondom az igazat ha kérdeznek, ezért van kevés barátom de akivel jóban vagyok attól számíthatok őszinte véleményre (nem fogja azt mondani hogy jól áll a ruha ha nem csak hogy emgkímélje érzékeny mimóza lelkem) mert ha azt mondom legyen őszinte nem seggnyalást kérek hanem véleményt hogy pl felvegyem-e ezt a szoknyát ezzel a felsővel vagy idiótán néz ki.

És van hogy parasztkodunk egymással, van hogy barátnőm bejön egy új felsőben és megkérdezzük "szép felső, melyi kszemétdombról túrtad?" mire nem besértődik hanem tudja hogy ha tényleg rossz lenne azt mondanánk így nem durcit kapunk hanem hogy "valami igazi pöcegödörből, úgy hívják a szekrényed". Sokan nem bírják a szemét humort és elvárják hogy csak dícsérjék őket, na az ilyennel ugyanolyan gonosz szoktam lenni csak nem viccből.

2017. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert szaros kis konformista patkányok, akiknek csak az arcuk nagy!

Irigyek a kis senkik,ne törődj velük!

2017. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 21:48-as gerincből kapta a mínuszt. Igazi konformista nyárspolgár senkiházi.
2017. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!