Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és még nem volt senkim szerelmes se voltam. Most már viszont szeretnék valakit akinek tetszek és aki magamért szeret. Van egy barátnőm akinek ez összejött nem vagyok féltékeny de látom h milyen boldog és én is ilyen boldog szeretnék lenni.

Sokszor eszembe jut h nincs senkim h nem tetszem senkinek (legalábbis nem tudok róla) és olyankor nagyon szomorú leszek és legszívesebben sírnék mert olyan rosszul érzem ilyenkor magam. Nem tudom mit csinaljak. Nyitott szemmel járok utcán is buszon is suliban is azér vannak barátaim de nincs olyan fiú akinek kellhetnék (bár az a baj h nekem se tetszik onnan igazán senki)

Mit tehetnék ez ellen? Vagy mivel tereljem a gondolataim? Ti h vagytok ezzel?



2017. ápr. 4. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek 18 vagyok nekem se volt senkim... Nem nagyon tudsz mit csinálni. Erőltetni lehet de hogy tartós kapcsolat nem lesz az fix.
2017. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CFB ***** válasza:
100%
Nanemár. Ha nem tetszik senki, és te se tetszel senkinek, és még szerelmes se vagy, eléggé hülyeség lenne összejönnöd valakivel. A barátnőd azért boldog, mert szeret valakit, aki viszont szereti. Nemazért, mert szeretethiánya van, és csak úgy összejött valakivel. (Félreértés ne essék, nem akarlak szidni vagy hasonlók.) Ha olyannal jössz össze, aki iránt semmilyen érzést nem táplálsz és/vagy ő se irántad, abból nem lesz boldog kapcsolat, hidd el. Meg 15 vagy. Megértem, hogy kellene neked valaki, de várd meg, míg tényleg szerelmes leszel. (20 alatt ne nagyon számíts hosszú, vagy igazi kapcsolatra)
2017. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CFB ***** válasza:
Én azt mondom, hogy a barátnőkkel való beszélgetés, vásárlás, mozizás jó elfoglaltság lenne.
2017. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CFB ***** válasza:
A fiúkat nem fogod tudni elkerülni, az biztos.
2017. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!