Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek magammal? Hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal? Hiányzik egy kapcsolat? 17/F

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, még sosem volt barátnőm de ennek meg is van az oka.

Már 13 éves korom óta egy másik országban élek, ahol eleinte fiú iskolába jártam. De akkor még nem is volt olyan vészes.

Most pár hónapja mintha valami nagyon de nagyon hiányozna az életemből.

Már másik iskolába is járok, de sajnos teljesen más vallású lányokkal vagyok körülvéve, és ha szeretnék az egyiktől bármit is, felkéne vennem a vallását. Inkább ezt kihagyom.

Az utóbbi pár hónapban egyszerűen vágyok egy kapcsolatra, arra hogy megöleljek valakit, közös programokat töltsünk együtt..

De sajnos ez nem adatik meg.

Ha látok egy fiatal párt sétálgatni kézenfogva, már el is kap a féltékenység roham.

Már ott tartok, ha látok is egy képen egy szép lányt, azonnal szerelem első látásra :S

Valahogyan úgy érzem hogy kezdek megőrülni a magánytól.

A külsőmmel-belsőmmel sincsen baj. (Nem nagyképűzésből.)

Szoktam Magyarországra járogatni, úgy hirtelen 2 hónap alatt már 3 lánnyal is közel kerültem, de inkább csak barátzónába sikerült eljutnom, mivel kevés az idő.. És hosszú a táv. Meg volt hogy keresték a lányok a társaságom, de sajnos nem tudok vele mit kezdeni, mivel a távkapcsolat nem működik.

Hogyan lenne egy olyannak barátnője, aki több ezer kilóméterekre lakik az szülőhelyétől?

A gond, hogy a magyar lányokért nagyon megőrülök, nekem nem kell az angol, nekem nem kell a muszlim. Nekem csak magyar. Ez is az oka hogy nincs barátnőm, mivel a közelemben nincsenek ilyen lányok.

Hogyan csillapídhatnám az "éhségemet"? Nem, nem együttlétre gondolok, hanem kapcsolatra.

Valakinek bármi ötlet? :/



2017. ápr. 8. 23:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Magyar egyetemeket inkább hanyagolom.

Meg amúgy is, tulságosan is le lennék maradva az anyaggal, mivel itt minden lazább, csak azt tanuljuk ami tényleg kell az élethez.

Meg Magyarországon meg is kell tudni élni, tudod :)

2017. ápr. 10. 18:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia. Ismeros a problema, csak en Nemetorszagban elek, szoval teljesen aterzem a helyzeted. En azt tudom tanacsolni, hogy keress a kozeledben magyar lanyokat, hisz biztos, hogy vannak...sok sikert! :) 16L
2017. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Internet!!! Rengetegen élnek külföldön, találd meg őket
2017. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem fura az, hogy csakúgy ráírsz egy tök ismeretlen lányra?

Én azthiszem maradi vagyok és egy lánnyal köztem csak akkor tud működni a kémia, ha eleve személyesen ismerem meg. Tehát addig nekem nem nagyon megy az internetes beszélgetés se..

2017. ápr. 12. 16:48
 15/16 A kérdező kommentje:
Meg már végig pörgettem egy ilyen angliai magyar oldalon, viszont csak ilyen Lakatos Ármándókkal van teli, ráadásul az én korosztályomban meg szinte nincsenek is benne ilyen csoportokban.
2017. ápr. 12. 16:52
 16/16 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek. Nem értem hogy goldolják a többiek, hogy az ilyen csak úgy ki lehet verni a fejünkbõl.

Hát igen. Az érdeklôdés az ellenkezõ nem-vagy a párkapcsolatok iránt kamaszkorban természetes dolog. Most én is ebben a stádiumban vagyok amiben te.

Na jó. Azért nálam nem ilyen pocsék a helyzet, de nekem sincs túl sok esélyem jófej fiúkkal ismerkedni.


Viszont itt van pár megoldás ami talán beválhat:

Nem tudom milyen hobbikat ûzöl, de esetleg az alkotásban valamilyen szinten ki lehet élni ezt a vágyat:

Pl.: romantikus dalok és versek írása, költése (én romantikus rajzokat rajzolok (pl.: csók, kézfogás)

Sõt ilyenkor még a romantikus könyvek írása is belefér. (ezt is csinálom és nekem segített kicsit csillapítani a hiányérzetemet)


A második hogy ha a fentiek nem váltak be akkor:

Keress mindent ami romantikus: olvass romantikus könyveket, nézz romantikus filmeket, sorozatokat, vagy írd be googleba hogy romantikus képek...

Szóval csak szívd magadba az érzést (na jó ez lehet hogy kicsit furán hangzott XD)


A harmadik pedig ha a fentiek közül egyik se vált be, akkor csak annyit tudok javasolni hogy egyél csokit XD (vagy bármit, ami a fogadra való)

Na jó! Ezt csak végsõ esetben vetsd be mert ez a leghosszabb megoldás XD

Viszont jobb mint a semmi (vagy rosszabb? Ezt inkább te döntsd el)


Mivel én lány vagyok lehet hogy neked ezek a módszerek semmit nem használnak majd, de azért egy próbát megér.


Egyébként én maximálisan együtt érzek veled úgyhogy ha más nem válik be, nekem kiöntheted a lelked. :)


Remélem segítettem, sok sikert a továbbiakhoz. :) (ja, és bocs a szóismétlésért)


14/L

2017. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!