Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért taszítom ennyire a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom ennyire a lányokat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Még csak barátként sem tekintenek rám (illetve néhány színlelik/színlelték ezt, de nagyon jól tudom hogy hazudnak).


Kapcsolatom sem volt még soha pedig lassan 18 éves leszek.


Általában ha elhaladok egy korosztályomhoz tartozó lány csoport mellett az iskolában vagy az utcán akkor kinevetnek vagy undorral néznek rám.


Persze tisztában vagyok vele hogy nem vagyok helyes, de nem tartom magam undorítóan rondának, és azért nem értem hogy miért így állnak hozzám a lányok.



2017. ápr. 16. 13:34
 1/8 anonim válasza:
77%
Nem tudom. Ha barátként sem, akkor valamiért belsőleg sem vagy megnyerő, nem tudsz beszélgetni.
2017. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tulsagosan elhiszed, hogy ronda vagy, es mar a kisugarzasodon is latszik. Ha magabiztos vagy es laza, aki (normalis keretek kozott) tudja, hogy igenis egy jo pali, akkor nem lehet baj a lanyoknal:)

Ne aggodj, elobb vagy utobb megtalalod a hozzad valot akinek te vagy az alompasi, nyugi meg nem vagy elkesve, sot:)

2017. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Nem hiszem hogy ez lenne a probléma, a nem a korosztályomhoz tartozó lányokkal/nőkkel (20 és afölött) simán szót értek.


Bár abban igazad van hogy tényleg nem igazán tudok jót társalogni a velem egy korosztályba tartozó lányok többségével, mivel nem érdekel a zene amit hallgatnak, nem érdekelnek azok a filmek/sorozatok amiket néznek, az élet felfogásuk meg nem csak nem érdekel hanem még dühít is.


Tisztelet a kivételnek!

2017. ápr. 16. 13:49
 4/8 anonim válasza:
53%
Tíz év múlva se lesz senkid ilyen felfogással!
2017. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
19%
Mert nem nézel ki jól. Aki nem néz ki jól, azt a lányok egy darab szarnak tekintik ebben a korban is, és később is.
2017. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van, persze van kivétel de az 100-ból 2 kb és az egyik leszbi a másik meg foglalt :D
2017. ápr. 16. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Én ismerkednék veled szisza 😋

69/N

2017. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, ez lehet, hogy nagyon dúrva lesz...



Állj be a zuhany alá!

2017. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!