Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy taszítom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy taszítom a lányokat? Már 18 éve élek, de még egy lány sem akart velem ismerkedni, úgy igazán beszélgetni, még el is kerülnek!

Figyelt kérdés
Mit csináljak. hogy ez ne így legyen? Ápolt vagyok, tiszta, kellemesen iléatos, kedves, szépségre talán nem vagyok az a szépfiú' de hát istenem, ha valaki nem csúcspasi, akkor nem lehet már barátnője?
2013. jan. 4. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fiúkat taszítom, pedig külsőleg nem kéne így lennie sztem.
2013. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet?
2013. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ha valaki nem csúcspasi, akkor nem lehet már barátnője?"


Hááát manapság nemnagyon.

2013. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van, hiába vagy rendes meg beszélgetsz el velük jól, ha nem vagy csúcspasi akkor már felesleges vagy a lányoknál. Én is így vagyok ezzel, a bunkó szépfiúkra buknak de a rendesekre egyáltalán nem. Én mondjuk sikeresebb vagyok valamivel a lányoknál, beszélgettem már sokkal sokukkal barátok is lettünk, de kapcsolat nem volt belőle. Egy modell lánnyal is kavartam már, de sajnos az egy éjszakásnál több nem volt mert mondta hogy rendes vagyok meg jó velem de hogy nézz az ki hogy egy ronda pasival fog mutatkozni. Hát köszi mondtam neki.

Én tartós kapcsolatra vágyom de nem kaptam meg, csak egy éjszakásaim voltak abból is csak 5 és ennyi. Ez van az élet ilyen sajnos. Most is egy lányt ismerek akinek bejövök igaz ő sem túl szép külsőre de azért ad is magára persze. Vele csak azért nem jövök össze mert ő nem tudja eldönteni hogy mit akar ez a baj vele.

Sajnos ez van ilyen az élet. Egyszer csak mi nem túl szépek is megtaláljuk az igazit.

2013. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért már az is valami, hogy voltak egyéjszakásaid, nem? Van, akivel még lefeküdni sem hajlandóak.
2013. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkeserítő...
2013. jan. 5. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:
ez tök hülyeség. én járnék nem túl helyes pasival is, szerintem egy párban mindig a nő nézzen ki jobban. (de nem kérek privát üzeneteket)!!!
2013. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!