Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan lány aki komolya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány aki komolyabb kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Szóval az a tapasztalatom hogy a mai lányok 16-22 év közöttiekre gondolok nem keresnek komoly kapcsolatot. Vagy r**ancok vagy nem akarnak semmi komoly kapcsolatot. Szerintetek is így van? 18/f

2017. ápr. 16. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól tapasztalod. Sajnos...

Viszont a kivétel erősíti a szabályt:)) Vannak még jópáran, akik nem "olyanok":)

2017. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint csak olyan 28-32 körül kezd jönni a nőknek megállapodás ötlete :)
2017. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem igaz. Egyszerűen csak nem veszed észre az egyszerű lányokat mert leragadsz a magamutogatós egyéneknél. Az én baráti körömben szinte mindannyian komoly kapcsolatot szeretnénk ( az más kérdés hogy nem találunk erre alkalmas emberkét mert mindenki leragad a tyúkoknál). Szóval sok ilyen lány van csak nem veszed észre őket. Ideje kihúzni a fejed a seggedből. 16/l
2017. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez ellen fel kell szólalnom. Én magamat kicsit r.bancnak tartottam magam mivel sok sráccal kavartam, mert egyszer összetörték a lelkem és túl akartam tenni magam azon, hogy elhagytak és nem kellek senkinek

Aztán megismertem valakit. Neki ezzel a kavarással teljesen ellentétes véleménye volt.

Ez a kis tapasztalat maásás belátásra birt, és "életmódot" változtattam. Bár azóta nem jöttünk össze és semmi se történt köztünk, de rájöttem így sokkal jobban érzem magam.

Sokat köszönhetek neki, még ha tudta nélkül is:):)

Most egy komoly kapcsolatban vagyok és sokkal jobban érzem magam ha vele megyek bulizni vagy összebújunk:):)

Aki ilyen kavarós tipus őt szerintem valami "csapás" érte és így reagál vagy csak szeret kacérkodni:D

2017. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm az őszinteséget és lehet hogy van benne valami amit mondasz.
2017. ápr. 16. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak még ilyen lányok. Viszont igen, tényleg nagyon sok lány akire rá mondják, hogy r****c csak azért viselkedik úgy ahogy mert összetörték. Az én tapasztalatom hogy amikor engem tört össze lelkileg egy fiú és utána próbáltam később ismerkedni, akkor nagyon sokszor megbántottak a viselkedésem miatt. Amiatt hogy távolságtartó vagyok, hogy magamra veszek olyan vicceket amik sértők is egyszerre, amiatt mert negatívan látom a világot, azért mert nem lenne kedvem belemenni egy kapcsolatba úgy hogy első éjszaka dugás mert nem akarom hogy kihasználjanak. És az lett az eredmény hogy "unalmas és nyomasztó vagy, légy olyan mint a többi veled egy idő". Szóval nagyon egyszerű vannak még normális lányok, az ő szívüket vagy nem törték még össze, vagy összetörték és emiatt nem kellenek senkinek.
2017. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Nincs. Mind kihalt Kr.e. 220 környékén... I'm sorry
2017. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak meg ilyen lanyok, csak rajtunk altalaban atneznek
2017. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelen. De én nehéz eset vagyok, nem hiszem hogy a közeljövőben össze fog jönni egy olyan kapcsolat amilyet szeretnék :D 17/l
2017. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!