Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen barátnőm? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátnőm? 16/F

Figyelt kérdés
A lányokkal mindig udvarias vagyok kiniytom nekik az ajtót, köszönök nekik, bármit adnak nekem megköszönöm. A humorom az nagyon jó, ha a közelemben vannak, akkor mindig megtudom nevettetni őket. Szerintem arcra se vagyok ronda, de olyan jól se nézek ki, ha megfelelő a hajam még vállalható is vagyok. Elég magas vagyok (185 cm) és az átlagnál egy kicsit jobban ki vagyok gyúrva, és nem vagyok kövér se. Ennek ellenére egyik lány sem akar a barátnőm lenni, bármit csinálok. Én már nem értem, hogy mivel rontottam el, hogy egyiknek se jövök be. 16/F

2017. ápr. 18. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden a kulso, meg az, hogy udvarias, humoros vagy. Nem ebbol all a szemelyiseged es hiaba vannak ezek a tulajdonsagok meg benned, amik hiddel rengeteget szamitanak a mai vilagban, ha a kemia meg nincs meg, vagy akar a szemelyiseged nem jon be nekik.

15/L

2017. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Álompasi:D
2017. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoktam írni nekik Facen, és nagyon gyakran vagyok a középpontban, ezért nem értem, hogy miért nem jövök be senkinek
2017. ápr. 18. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:

A kinézeted szerintem oké. De lehetséges, hogy az udvariasságod másoknak máshogy jön le. Pl: lehetséges, hogy a lányok ezt inkább nyalizásnak veszik. Az is lehet, hogy azt veszik le, hogy CSAK barátkozni akarsz és így egyből belekerüldz a "friend zónába". :)

15/L

2017. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor az probléma, ha udvarias vagyok?
2017. ápr. 18. 20:12
 6/7 anonim válasza:
Szerintem kicsit sem probléma az udvariasság. Sőt a mai világban elég ritka és ezért jó, hogy vannak még ilyen srácok. De nem minden a külső meg a humor, ha nincs meg az amivel felkelted a másik érdeklődését. De biztos lesz vki aki igy fog elfogadni
2017. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok csaj bukik pont azokra a srácokra akik neked az ellenéted. Te udvarias vagy, kedves az elmondásod szerint, a többiek nem. Úgy látszik a mai lányok többségének ez kell... Az meg ráadás, hogy nem vagy "ultra szexi" 😂 sem csúnya... Vagyis semleges lehetsz, átlagos, ami néha a csúnyáknál is rosszabb... Mivel néha a karakteres csávók csúnyábbak az átlagos, semmilyen pasiknál, de mégis jobban szereti őket valaki, pont azért mert van kiállása, "respectje" és karakteres, jobban megjegyzik. Na szval eddig én ezt tapasztaltam.😉 15f
2017. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!