Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez velem? Ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Ennyire nem jön be a stílusom a fiúknak?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok és eddig két randim volt... Nos az úgy zajlott hogy facen ismerkedtünk meg mindkét alkalommal és ott ugye mentek a szivek meg a,, szeretlek " szövegek és hát végül odáig jutottunk hogy találkozzunk már, mert nem laktak messze... Tali az nyers volt nem tudtunk semmit se csinálni majdnemhogy és utána nem is keresett, letiltott...ez már kétszer megtörtént velem és nem tudom hol rontom el és miképpen kéne máshogy csinálnom

2017. ápr. 30. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem szívecskézni meg szeretlekezni kellene Messengeren, hanem olyanokat kérdezni, amin el tudtok indulni a személyesbl találkozó alkalmával.
2017. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nyilván ismerkedtünk, beszélgettünk hetekig és utána jöttek ezek a szívek meg minden
2017. ápr. 30. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Hát igen talán kicsit előbb fizikailag is kellett volna randizni. Meg úgy gondolom fejlődnöd is kell . 16 évesen még nem kell ebből a szerelmeskedésből ügyet csinálni . Ennyi.
2017. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, édesanyám mesélte, hogy 25 éve házasok édesapámmal, és egyszer se mondta, hogy "szeretlek", ma meg csak így megy messengeren :DDDDD



Talira szervezzetek valami programot, mozi, kaja stb. Illetve előre próbáld meg kipuhatolni, mi az amiről tudtok beszélni.


Egyébként cuki a srác, hogy letiltott, ez nem szokványos dolog :D Nem történt valami, ami miatt ezt csinálta?

2017. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Lehet ronda vagy
2017. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt már hasonló csak lányokkal, nem tudom megérteni miért, indokot sose kaptam. Én is szeretnék már egy rendes lánnyal kapcsolatot, megismerni egymást, találkozni, ha meg nem illünk össze megmondani egymásnak, nem felszívódni.

15/F

2017. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!