Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha egy lány otthagyná a sulit és elmenne dolgozni? (16 éves)

Figyelt kérdés
A döntésemen nem változtatok, és nem is kapcsolatot keresek, csupán kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2017. ápr. 30. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőm lenne, nyilván érdekelne, hogy miért döntött így, illetve mit akar dolgozni.
2017. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Erettsegi nelkul elmrhetsz a bucs pics@ba. Ez a velemenye azoknak akiknel dolgozni akarsz majd :)
2017. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Miert hagyod ott,elárulod?

Családi okok?

2017. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de én nemis vagyok az az átlagos, állszent típus. Szimpatikus lenne, hogy képes önálló döntéseket hozni, nem ez a nyüsz nyüsz bujjunk vissza anyucihoz, mert hát mégis csak 16 évesek vagyunk fajta. És ugyanez lenne a véleményem egy fiúnál.
2017. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna mivel aggódnék a jövőre illetve a közös jövőnk miatt hogy semmi papírt nem tudna felmutatni ha sehova nem vennék fel...stb
2017. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1: Én biztos nem járnék ilyen lánnyal, mert akkor nekem kéne eltartani őt, és azt azért mégsem...

2: Én érettségi után egy hétig dolgoztam olyan munkahelyen, ahova nem kellett középiskolai végzettség, és az a munkahely olyan is volt. Minimálbérért dolgozhatsz börtöntöltelékek és egyéb sötét emberek társaságában meglehetősen rossz körülmények közt. Én ez az egy hét után döntöttem úgy, hogy mégiscsak tovább kéne tanulni. (mármint még érettségi után is)

20/F

2017. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Magánéleti gondok miatt hagynám ott a sulit, de sosem várnám el, hogy a barátom tartson el. Olyan azért nem vagyok...
2017. ápr. 30. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Itt nem arról van szó, hogy elvárod-e. Minimálbérből maximum cipőkanállal lehet megélni, nekem pedig ennek a többszöröse lesz a fizetésem rövidesen, és én nem akarom, hogy a barátnőmnek mindenen spórolnia kelljen, miközben én többet költhetek magamra, és emellett félre is tennék egy nagyobb összeget a jövő megalapozására, ugyanakkor ezt a különbséget köztünk nem szeretném zsebből kompenzálni, mert a párkapcsolat nem arra van.
2017. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőm lenne, nagyon zavarna. Manapság már szinte minden szakmához érettségi kell. Meg én egyetemet tervezek végezni, nem lenne jó érzés hogy a társam a középiskolát se végezte el.
2017. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!