Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek magamnak pasit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak pasit?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 14:37
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Ugyan annyi vagyok mint te,volt egy barátom.Tudom korán de elégvoltcsak tapasztalni,hidd el,szart sem ér.Olyan értelemben hogy fiatalok vagyunk és van időnk.Attól még hogy mindenkinek van nem kell "elkurvulnod".Nem tudok szebb szót használni 2017-ben.Inkább tanúlj,írj versrt,gitározz,lázadj :3 hidd el cicám csak neked akarok jót.De ha barátot szeretnél akkor,tudod.Ajánlom a facebookot hogy mehesseneka pucsítós képek.
2017. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
13 vagyok legnagyobb gondom, hogy megtanuljam holnapra tökéletesen az irodalmat. Hálát adok, hogy nem süllyedek ilyen kérdések szintjére. 13 évesen azt se tudod/tudjuk mi az a szerelem, te meg már itt párkapcsolatozol. Inkább tanulj:)
2017. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én szabadidőmben nem pasizni szeretnék.

Csak feltettem ezt a kérdést.

Nekem is vannak hobbijaim.

Zongorázok, forgatókönyveket írok, és tanulni is szoktam.

Szóval nem kurvulok.😏

2017. máj. 3. 15:01
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 kár, pedig támogattalak volna! :D
2017. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2017. máj. 3. 15:04
 16/21 anonim ***** válasza:

úgy! ;)

Te lettél volna a legfiatalabb támogatottam eddig! :D

2017. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Óóókéééé.... Nem értem ezt.
2017. máj. 3. 15:08
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem baj :)

Ha érdekel majd írsz privátot és megtudod! ;)

2017. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
pőlő, barátkozz pasikkal, beszélgess, járj társaságba? Pölö, ha valaki ismerkedni akar veled, akkor ne elutasítsd eleve azzal, hogy "nem kurvulsz"? Pölö, ha már ezt ide kiírtad, akkor legaalább fogadd a privátokat? ez persze mind csak tipp volt. Vagy ez egy beugratós kérdés akar lenni???
2017. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kamu, nézzétek már meg a nevét :D "Bigmike777" :D
2017. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!