Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14-18 közti lányoknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 közti lányoknak miért nem jelent semmit az hogy mindent megadna nekik a fiú?

Figyelt kérdés
Miért nem érdekli az a 14-18 év közötti csajokat hogy a fiútól mindent megkapna (anyagi dolgok is), és inkább elutasítja mert csúnya?

2017. máj. 20. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudja szeretni ne csapjon be senkit, de azt végkép nemértem én se hogy a barátságot miért utasítja vissza..
2017. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

ITt inkább az a gond, hogy azt hiszed azzal hogy veszel neki dolgokat magadhoz láncolhatod, ez szerintem eléggé bajos agyjárás, nem kéne ennyire pénzcentrikusnak lenned.

Attól még mert elutasítottak miért kell sírni az oldalon? Te vagy az első ember a FÖld történelmében, akit elutasított egy nő/lány, nem akkor meg ne rinyáljál, minden 14 és 18 év közötti lánynál bepróbálkoztál már? NEm akkor ne rinyálj, mivel nem utasított el mindenki, ez nem több csak üres duma, panaszkodsz az életedre és elváros hogy sajnáljanak téged, az ilyen embertől undorodom, inkább kezdj magaddal valamit és ne itt bőgj mint valami kislány, lehet ez volt a gond, rádnézett a lány vagy látta hogy viselkedsz és nem akart egy nővel együtt lenni..

2017. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalàt nem hasznàlnak ki. A "csúnyasàgra" ràtérve, mindenkinek màs az ideàlja tudod ez olyan ízlések és pofonok. És nem a kínézeted miatt utasítanak el egyszerűen lehet hogy a belsőd (tudod tüdőd, veséd:D) nem jön be neki.
2017. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem ad meg neki mindent a fiú :)
2017. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem igenis sokat jelentene. Főleg, ha akkor is támogatna (például anyagilag), ha én nem mernék kérni tőle. :)

15/L

2017. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!